ארכיון פורומים / ג'וסוורס - מבאפי ועד דולהאוס

אסיפת שגרירות ומסיבאפי

מאת: שגרירות סאנידייל
פורסם בתאריך: 19/05/2008

חברי שגרירות יקרים,

כפי שהובטח בכנס עולמות ובעקבות דיונים רבים (בפורום השגרירות, למשל), ביום שני ה-26.05.08 בשעה 18:00 נתכנס לישיבה בה נדון בהצעות, טענות, ובעיקר מענות לגבי המשך דרכה של שגרירות סאנידייל בישראל.
אם אכפת לכם, אם אתם רוצים לעזור ולא יודעים איך, אם יש לכם רעיון מגניב ואתם מתים להוציא אותו לפועל, אם אתם יודעים היכן מסתתרים באפיסטים נסתרים, מעריצי פיירפליי תועים, או סתם אנשים שאוהבים לראות אנג´ל, זאת ההזדמנות להשמיע את קולכם!
אפילו אם מעולם לא פציתם את פיכם בפורום, או שלא הכרתם אף אחד במסיבאפי, אבל פשוט חשבתם שאפשר גם לעשות עוד דברים כדי לשפר את הקהילה שלנו, בואו בהמוניכם. אנחנו אוהבים דם חדש (מממ, דם). חוץ מזה, יהיו עוגיות.

מיקו מדוייק של הישיבה יפורסם בהמשך.


--------------------------

מסיבאפי 2008

אנשי קהילה, שגרירים, אוהבי באפי, אנג´ל, פיירפלי, סרניטי, פריי וחוזי עתידות שכבר יודעים איך יראה הפרק העשירי בעונה השלישית של דולהאוס (אנחנו יודעים שאתם קיימים) יקרים. מסיבאפי 2008 מתקרבת אלינו בצעדי ענק, וכידוע, הקהילה היא שמקימה אותה. על כן, אנו פונים אליכם, אנשי הקהילה: אם יש לכם ניסיון ואתם מכורים להתנדבות, אם מעולם לא התנדבתם וחשבתם להתחיל (או אם לא חשבתם להתחיל, התנדבו בכל מקרה!), אנו זקוקים לעזרתכם.
למסיבאפי יש שלל תפקידים שמשוועים לאיוש. יש לנו אפילו תפקידים שאנחנו לא יודעים על קיומם - אם חשבתם על תפקיד שאנחנו לא חשבנו עליו, אנא ספרו לנו ונשקול את העניין בחיוב! אם אתם חושבים שאתם יכולים לתרום, אם יש בכם מוטיבציה לקדם את הקהילה בישראל, אם סתם אתם רוצים כרטיס כניסה בחינם, ובמיוחד אם אתם מעוניינים בחוויה כיפית שלא תשכחו (וגם אם לא) - אנחנו מחכים לכם בדוא"ל:
bverse@gmail.com
נא לצרף שם מלא, כינוי, גיל, אימייל, תפקיד רצוי אם יש, וניסיון בתרומה לקהילה אם יש (לא חובה).
אם אין לכם תפקיד ספציפי שאתם חושקים בו אבל רוצים לתרום ועדיין נצטרך אנשי צוות, אנחנו מבטיחים לשבת איתכם, לדבר, ולבדוק מה נוכל לסדר.
לא נוכל להבטיח שכל הפניות תתקבלנה.

יש לציין שמודעה זו מתייחסת להתנדבות בצוות המארגן, ואינה מתייחסת להתנדבות בצוות עיצוב, דוכן שגרירות, שמירת חפצים, מכירת כרטיסים ו/או גופרים, שחשובים לא פחות ואליהם תבוא מודעה מאוחרת יותר.

דיון (9)