ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישדרות עונה 19 - הגמר (ספויילר)

מאת: crt
פורסם בתאריך: 22/12/2009

טוב, ההשערות של רובנו היו נכונות: גמר עם ראסל ונטלי, נטלי לוקחת.

שמחתי שראסל לא ניצח. למרות שלא סבלתי אותו בהתחלה, בהמשך התחלתי לחבב אותו והוא בסה"כ נשא את העונה הזאת על כתפיו. אבל יש גבול לכמה דוחה אפשר להיות מאחורי הקלעים, כמה full of yourself אתה יכול להיות, להפגין את זה בפריים טיים אגב שוביניזם מובהק במהלך כל העונה. אני לא אומר שהוא לא צדק, לג'ייסון הייתה אינטליגנציה של קונכיה מצויה בחוף, ובdumb girl alliance הבנות אכן נראו dumb למדי, אבל בואו נשמור על אנושיות ולא נקרע אנשים לגזרים.

בעונה 15, סין אם אני לא טועה, טוד ניצח כשחבר המושבעים ראה את המזימות הנכלוליות שלו (שאמנם לא מתקרבות לרעיון המבריק של ראסל לחפש את האיידולים בלי רמזים), אותן מזימות ממש שהכניסו את אותם חברי מושבעים למושבם. אז מה ההבדל? ראסל לטעמי (ולטעם הjury) היה כה מתנשא ודוחה, שזה היה צורם להעניק לו מיליון דולר.
אני מבין שזו תוכנית טלוויזיה, אבל כשראסל טוען שבבי"ס היסודי של הבנות שלו כולם מתים עליו, זה מעט מוזר ומדאיג.

בכל מקרה, אולי סיכמתי את העניין קצת בדרמטיות, כי אני באמת שמח שנטלי ניצחה.
בפועל אני לא חושב ש"הגיע" לאף אחד לנצח, ולמרות הדעה הרווחת, אני מצאתי את העונה הזאת חלשה ודי משעממת.
כשבמשך עונה שלמה יש אדם אחד שמושך בחוטים באופן גלוי לחלוטין, ורק פעמיים מישהו בכלל שוקל להדיח אותו, זוהי בעיית ליהוק.

נתראה בעונה הבאה!

דיון (2)