ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ספיישל ה100 של איך פגשתי את אימא - ספוילרים

מאת: זוהר
פורסם בתאריך: 13/01/2010

ובכן, אני ראיתי, ואני חייב להגיד - זה היה מעולה.

בניגוד לכמה וכמה פרקים של איך פגשתי,שתיים וחצי עלילות הפרק (1. טד והשותפה, 2. ברני והברמנית, 2.5. מרשל מסרב להודות שהברמנית חתיכה) היו נהדרות.

העלילה של האמא הייתה מושלמת - המתח, ההערות של טד המבוגר ("הגרסא של אימא שלכם ל'Memories' ע"י מאפין היא אחד מהדברים הכי יפים ששמעתי") והשחקנית שגילמה את השותפה שלה הייתה טובה מאוד. טד היה חמוד מאוד בפרק הזה: כשהוא הבהיר לשותפה שהוא לא יתאהב באימא של הילדים כמעט וזעקתי למחשב "איך סטלה נטשה אותך?!", אבל אז נזכרתי שבכללי הוא דיי קאקר.

ברני היה מאוד מאוד מצחיק ללא החליפה שלו, ואפילו קלישאת ה"חה חה חה אנחנו מעמידים פנים שאנחנו בבית חולים אבל אנחנו בעצם במשהו שמזכיר בית חולים בגלל דבר שטותי מאוד והדמויות מתייחסות לאותו דבר שטותי משל אנחנו באנטומיה של גריי" בוצעה לא רע, עד כמה שהיא יכולה להיות טובה (כלומר, אפילו בחברים השתמשו בה. ואני אומר אפילו, כי אותה סצנה התרחשה בעונה הרביעית של הסדרה). במיוחד אהבתי את הסצנה בה ברני מלקק את החליפה של מרשל, ועובר לשירותים בשביל החליפה שלו.

וכמובן, איך אפשר בלי העלילה של לילי ומרשל, כשלילי מתחילה להתחרמן מהברמנית ומרשל אדיש אליה - איזה רגע ווילו נהדר!

אבל בכל זאת, כל העלילות, מוצלחות ככל שיהיו, לא השתוו לנאמבר האורגזמי שבסופו - טקסט שהוא הוא ברני, בכל מילה מילה, לחן נפלא, כוראוגרפיה משובחת סטינונאיסטי לגמרי וכמובן ביצוע נהדר של ניל פטריק האריס, ששר כמו מלאך. ברצינות. כמו מלאך. הייתי שמח אם הפרק היה פרק מחזמר מלא, עם כל מיני שירים באמצע, אבל הנאמבר הזה הוא פשרה מספקת לחתולין.

what would you do if you had to chose between a suit and a put of gold?
suits.
what would you say if you gave you'r suits away and in turn you will never grow old?
suits.
what would you pick, one million chicks or a single three patrs suit?
it's moot.
what if peace were within you'r reach...
I'm gonna stop you right there. It's suits. Come on, Lilly, get you'r head outta you'r ass.

דיון (15)