ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

~sp~ על טבעי 511

מאת: Siri
פורסם בתאריך: 27/01/2010

איזה פרק כיפי.
סם ודין מדברים בחופשיות על העבודה שלהם כדי שיאשפזו אותם בבית חולים לחולי נפש.
מה לא עבר לי בראש? האוס, באפי, קן הקוקייה. ולמה רפרנסו? לבאפי, שתיקת הכבשים ולסטרגייט אטלנטיס (בטח היה עוד ואני לא זוכרת).
אמנם ה"ריית" לא שייך בלעדית לסג"א, אבל לזה השם הזה מתקשר אצלי. כתוצאה מכך גם הדמות האמיתית של השד במראה נראתה לי דומה לריית האטלנטי, עם השיער הארוך וכו'.
כשרוצים למצוא מי הרע של הפרק, צריך לבחון מי הדמויות עם השורות. כל הסימנים הצביעו על המנהל, לכן די היה ברור שזה לא הוא. האח עם השורות היה זניח מדי, והחשודים המידיים היו הרופאה של דין - שנפסלה במהרה, הנימפומנית והאחות סאני דיי (גם אני יכולה לרפרנס).
ככה שלא הפתיעה אותי התגלית, אבל בעיניי הטוויסט היה ממש מגניב. היא זוללת מוחות של משוגעים, כי היא יכולה להפוך אותם למשוגעים ולא יאמינו לברבורים שלהם, ואז לזלול את מוחותיהם העשירים בכל טוב מטורף.
היה לי טיפונת קשה לסספנד את השיטוט החופשי של האחים בבית החולים, ובחדר המתים, אבל שוין. גם ההרג של הריית היה זריז יחסית, אבל הגיוני ותמציתי.
ואז התגלה הסיפור האמיתי של הפרק - סם הזועם בדרכים. תכלס? הגיוני. כשחושבים אחורה, על כל הזעם הצדקני שלו, על ההדחקה וכיווצי המצח הרבים - הגיוני. הרי לוציפר לא רוצה אותו רק בגלל שיערו הגולש.
הפיתרון של דין - הדחקה - מתאים מאוד לדמות, אבל בכלל לא בריא. יש לי הרגשה שזה עוד יתנקם בו.

ולסיום: פודינג!

דיון (7)