ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אבודים 6x04. ספויילרים. ~sp~

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 18/02/2010

אממ..פרק סביר בגדול למרות שעל פניו הוא לא היה שונה מהפרק של שבוע שעבר, כנראה בזכות סצנת המערה וההסבר על המועמדים.

מלבד זאת, הפרק לא הציע שום דבר מרגש מדי. המציאות המקבילה של ג'ון נראתה בפתיחתה כמו סרט קומי מצחיק להפליא. מנגנון הירידה מהמכונית נדפק, ג'ון תלוי באוויר, מנסה לרדת,מתהפך והממטרות פועלות. הקטעים האלה בפרק פשוט לא תרמו בכלום - את ג'ון הממורמר הכרנו כבר. הפרק הוציא אותו די מטומטם גם, כאשר הוא כלל לא עבד על שום כיסוי להעדרתו מהוועידה - הבדל של שמיים וארץ מאיך שהוא היה על האי.
שאר הפרק הרגיש כאילו הם מנסים לשבץ כמה שיותר דמויות מוכרות, סתם ככה. הוגו הוא בעל החברה שג'ון פוטר ממנה, רוז אחראית על העבודה..אני לא זוכר מה היא עשתה בפלאשבקים שלה. אבל נו אפשר להגיד שזה עוד שינוי תודות למציאות המקבילה.

בנתיים על האי, לא אהבתי שוב את מה שעושים מסוייר. אני מקווה שהם לא יהרסו את אחת מהדמויות הנורמליות הספורות בסדרה עם השלב 'אני-שונא-את-כולם' שלו. בגופיה ובתחתונים מלוכלכים,שותה בירה, שכוב על המיטה, תקליט רוק ברקע. אבל זה נראה שלוק המזוייף קצת הוציא אותו מהפוזה ובסך הכל הקטעים של שלהם בפרק העלו את הפרק לרמה סבירה.

בעניין המערה וההסבר שם, אני מקווה שיש בזה יותר. ממש לא מובן לי איך ג'ייקוב "ניווט" את חייהם של האנשים לאי, כאשר הוא לא עשה כלום חוץ מלהופיע לשנייה באיזה שלב של החיים שלהם. עושה רושם שזה מתחיל להיות יותר מדי מיסטי וב"אוויר" כל הסיבות,הדרכים וכו'.

דיון (0)