ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

שובר שורות - עונה 3 פרק 2 ספויילרים. ~sp~

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 30/03/2010

הפרק הזה מיייצג בדיוק את הבעיה שלי עם הכתיבה והטיפול בדמות של וולטר. באמת, מדובר בסדרה המצחיקה ביותר שאף אחד לא רואה.

עד מתי וולטר ימשיך להיות בדיחה מהלכת? זה התחיל בסצנת הפתיחה כאשר וולטר מתעצבן ומתגרה בשוטר על סתם. הוא באמת חושב שזה משנה מדוע השמשה שבורה? ולמה הוא לא תיקן אותה כבר חודש, שרוף קצת כסף.
שוב מעשים תלושים, הבנו שאתה עצבני ומתוסכל על הפרידה מסקיילר, אבל זה לא עוזר בכלום שאתה מכניס את עצמך לכלא. לך תוציא את העצבים על כרית ולא בסיטיוציות לא קשורות ותלושות. ומילא, כבר פרקת, למה להמשיך ולקבל תרסיס לפנים לול.

וזה נמשך כאשר ג'וניור הגיע אל דירתו והוא בא לקחת אותו בחזרה לסקיילר. מתגנדר ושם בושם, מביא אותו פיצה. הלו, וולט, אתה לא בדייט. אני לא חושב שסקיילר הולכת לשכוח או לסלוח בקרוב, וזה לא משהו שזר פרחים ייסדר. ג'יז..dim much? וכן, תתרחפן ותזרוק את הפיצה על הגג, לול מס' 2.

וזה המשיך עם המעבר החד לדירתו הזמנית בה הוא שרוע חצי עירום, פיו מלא במשהו שאני לא יודע מה, איך הוא הגיע למצב הזה אף אחד לא יודע. בטח נכנס לעוד אטרף תלוש שלו. מתעורר למשמע ההודעה הקולית של סקיילר וצועק שיש לו 'צו הרחקה' משלו בשבילה ומחזיק במבושיו. לול מס' 3.

וזה הסתיים בוולט פורץ לדירה של סקיילר, מפיל על עצמו סולם בתהליך (לול מס' 4) ולבסוף לוקח לו מקלחת חמה בנונשלנט ושר לו (לול מס' 5).

ועל כזה נאמר: נו באמת. כאילו, זה מצחיק ומבדר אבל לא נראה לי שלזה התכוון המשורר. מה ה'ההסבר' הקלוש להתנהגות הזו העונה? מתוסכלעצבני על הפרידה? בעיות בניהול כעסים? בעל התקפים שמובילים אותו למעשים והתנהגויות תלושות ומפגרות? get a grip.

וזה חבל, כי כל שאר הדברים בפרקים היו נחמדים. ג'סי וקניית בית הוריו, קצת קר מצידו אבל הסצנה עם סול וההורים הייתה חביבה.
סקיילר והבוס - לפחות לא ראינו התקדמות ברומן המטופש והאווילי מהעונה הקודמת, ואני מקווה שלא נראה. הקבלה נחמדה שסקיילר כן משתתפת במעשיו הבלתי חוקיים של הבוס שלה אבל לא מוכנה לשמוע מילה מוולטר. אבל כמובן היא אשתו של וולטר ולא של האחר.
אני מקווה שההסכמה הזו בין סקיילר לבוס לא תוביל להסכמות נוספות ואחרות..

התאומים המקסיקניים ממשיכים במסעם לעבר וולטר ומבררים את שמו דרך הקרוב-משפחה של קרייזי שבכיסא גלגלים, למרות שאני לא חושב שהוא אמור לדעת את שמו של וולטר. הוא הכיר אותו רק כהייזנברג, לא? ואה, לוח סיאנס? באמת? חשבתי שהם ישלפו איזה שבץ-נא מהמדף בבית האבות.

הסוף היה חצי מעצבן חצי מעניין. אז התאומים עובדים עבור גאס? איך הוא לא ידע שהם הלכו להרוג אותו? גאס וסול עובדים ביחד? יכול להיות שהם מתכננים איזה משהו כדי שוולטר ימשיך לייצר את הסם הפופלארי שלו. יאיימו שישלחו את התאומים לרצוח את ביתו אם לא ייענה להצעתם? הממ..

אז לסיכום, אם הכותבים יטפלו בשגעונות שלהם ושל וולטר ואם יפסיקו לגרור אותו באדמה בנסיבות הכי תלושות שאפשר, אז יש לנו פה פוטנציאל לעונה הגונה.

דיון (7)