ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אבודים 6x11 ספויילרים ~sp~

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 08/04/2010

התחלת הפרק הייתה טובה ובלי שום התמהמויות. הניסויים האלקטרו-מגנטיים נמשכים והפעם על דזמונד. הפרק הזה עשה עבודה טובה בביסוס חשיבות דזמונד והאירועים הקודמים שקרו לו בסדרה.
ה'סגולה' הזו שאחראית לכך שהוא לא נפגע מאנרגיה אלקטרו-מגנטית היא גם זו שאחראית לעמידות ואולי גם האפשרות שלו למסע בזמן תודעתי כפי שראינו ב'קבוע' וגם כנראה דרך מציאויות שונות.

הפלאשסיידווי התחיל דווקא בצורה די חלשה אבל השתפר כאשר זה התחיל לנגוע בקיומה של המציאות המקבילה והזליגות בינהן. מעניין אם באמת דזמונד אחרי ההתעלפות על האי מודע למציאות השנייה ואם דזמונד אחרי ההתעלפות במציאות המקבילה מודע לזו על האי. אולי זה גם חלק מהרצון שלו לפגוש את שאר נוסעי הטיסה.
מסקרן כמה אלואיז באמת יודעת ומה עוד התועלת של דזמונד - גם אחרים מכירים במציאות השנייה, וכמו דניאל, לא היה צורך בחוויה קרובה למוות.

סעיד באוור הגיח שוב, ודרך תגובתו של דזמונד גורמת לי לחשוב שאולי באמת נגרם לו נזק כפי זואי הציעה.

מדהים כמה הדמות של סונייה וגנר חביבה וחיובית כאן, אבל בפלאשפורוורד היא די מעצבנת. וכן, דזמונד-פני מבייש כל זיווג רומנטי אחר בסדרה הזו.

אז בסך הכל פרק די טוב ועם השלכות ואני מקווה שימשיכו בקו הזה. עוד ציון לטובה הם הפלאשים שלא חתוכים בצורה מעצבנת אלה מוצגים כחתיכה אחת, וסוף כל סוף גיוון במנגינות - לא עוד אונס כינורות אלא תיפופים קצביים.

דיון (17)