ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

צ'אק 313 ~sp~

מאת: ג'וני
פורסם בתאריך: 09/04/2010

וואו. איזה פרק גרוע.
קודם כל, יש מצב שהתכנון היה שזה יהיה פרק סוף העונה ואפילו פרק סוף הסדרה? כי אם כן אז אין ספק שזה הורגש, וטוב שזה לא הפרק האחרון, כי הוא היה פשוט נוראי. כל השתלשלות האירועים עם שאו הייתה משעממת- כלומר, כן, בתחילה הופתעתי מזה ששאו דווקא לא רצה להרוג את שרה במיידיות (למרות שזה פספס לחלוטין את הקליפהאנגר מהפרק הקודם שבו שרה סופסוף יכולה להיות עם צ'אק אבל ברגע האחרון ברייס לוקח אותה- והאיחוד בין צ'אק ושרה באמצע הפרק היה אנטי-קליימטי בהחלט), אבל לאחר מכן כשהסתבר שבעצם הם רק מורחים את אותו הטוויסט שוב, ושוב ושוב, התאכזבתי ביותר.
בכלל, כבר אמרתי כמה פעמים בעבר שהעלילה בסדרה הזאת לוקה בחסר. כלומר, מבחינת דמויות הסדרה הזאת עושה את העבודה בצורה נהדרת, אבל חסר כאן איזה מבנה ברור של עלילה עונתית. כל פעם הם סתם מקפיצים איזה ארגון גדול עם שם בעל מילה אחת ("פולקרם", "the ring"), ולארגונים האלה אין איזה מטרה ברורה- סתם ארגון מרושע שרוצה להתעסק עם צ'אק וחבריו בדרך כלל. ואז פתאום באמצע העונה הם נזכרים שכן צריכים איזה משהו שיעטוף את הכל, אז מוסיפים כמו פה, פתאום ה"רינג" בונים אינטרסקט משל עצמם (ממש כמו פולקרם). למה אתם כותבים עלילה שלאף אחד לא איכפת ממנה? ממש אני חושש לרגע שה"רינג" ירצחו את צ'אק או את שרה.
ומה שעוד יותר מזעזע בעיניי, הוא העובדה כי במהלך כלשהו בעונה הזאת, פתאום החליטו הכותבים כי הגיע הזמן שמורגן יגלה שצ'אק מרגל. זו בעיניי אחת ההחלטות המעצבנות ביותר בסדרה, ולו רק בגלל שמורגן הוא דמות מעצבנת ועכשיו יש לו יותר מידי זמן מסך, וגם כי עכשיו צ'אק לא שומר את הסוד שלו מכל כך הרבה אנשים- רק מאחותו, בעצם, והיא ממילא מופיעה ל-5 דקות כל שני פרקים.

אז בקיצור, אני ממש לא מרוצה מהכיוון שאליו הסדרה הזאת הולכת בעונה הזו, והגיע הזמן שהם יתאפסו על עצמם ויבינו כי בשלב מסויים דמויות טובות זה לא מספיק, צריך גם עלילה חזקה, אחרת הסדרה הולכת במעגלים. אותם מעגלים.

דיון (0)