ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

התחלתי לצפות השבוע ב-Weeds

מאת: trilliane
פורסם בתאריך: 16/04/2010

(שזה כמו "העשב של השכן" רק בהברה אחת, וזה גם מה שכתוב על העטיפה).
מהביקורות ב"מה רואים?" הבנתי ששתי העונות הראשונות טובות, ושתיהן נמכרות יחד במחיר לא רע באמזון UK (הרבה יותר זול מבארץ), אז הזמנתי, ולשמחתי היא התגלתה כאחת הסדרות שלא גורמות לי להתחרט על רכישה עיוורת.

הערב סיימתי לצפות בפרק 8 (The Punishment Light) והנה כמה נקודות / תהיות / הארות שרציתי לחלוק אתכם (ללא ספוילרים):

* האם האף של מרי לואיז פרקר אמיתי?

* אנדי מילדר דומה נורא לאבישי (אם אתם מכירים אותו, אם יודעים על מי אני מדברת). זה ממש מטריד עד כמה שהם דומים. למעשה הוא דומה טיפה גם לצביקה הדר. אבל הרבה יותר לאבישי (שגם הוא היה פעם דומה לצביקה הדר).

* לא הצלחתי להבין מאיפה הגבר המרשים עם העיניים הכחולות (האבא של הילד מהקרטה) מוכר לי. הוא הזכיר לי קצת את ויטו רוגיניס (הערפד מהפרק הראשון של "אנג'ל") אבל ידעתי שזה לא הוא, כי הוא צעיר מדי. מסתבר שזה היה מרטין דונובן. פאקינג מרטין דונובן, אליל נעוריי! איך לעזאזל פספסתי את זה?! בושה, בושה. הוא היה הסיבה העיקרית שצפיתי שוב ושוב בסרטים של האל הרטלי! (הם גם היו טובים, למרבה השמחה). שנים שלא הצטלבו דרכנו... אני התבגרתי, הוא קצת הזדקן... אבל נחמד לראות שהוא חי ובועט.

דברים שאתה לומד רק מהטלוויזיה:

* סמים זה עסק מסוכן. זו כבר הסדרה השנייה שמשכנעת אותי לא להיות סוחרת סמים. ולעזאזל, ננסי, את לא מבינה כלום מהחיים שלך? לא ראית הסמויה?

* מוקדם יותר הערב צפינו ב"רטטוי" (לראשונה) ואני נטפקתי ש"מי יורה בעכברוש ברובה, ועוד בתוך הבית?! זה מטופש להחריד ונורא לא אמין." (כן, פחות אמין מעכברושים מדברים! זה סטנדרטי בסרטים של דיסני!). ובכן, אני עומדת מתוקנת.

דיון (24)