ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אבודים 613 ~sp~

מאת: ג'וני
פורסם בתאריך: 23/04/2010

איזה פרק מצויין! איזה כיף שמאז הפרק על דזמונד, הכותבים סוף סוף העלו את העונה הזאת דרגה אחת קדימה. חבל שלא כל העונה הייתה כזו, כי כרגע אני באמת נהנה ממנה ובמתח מטורף לקראת הסוף.
בתור התחלה, האירועים בעולם המקבילים היו מאוד מעניינים. העולם אמנם בכלליותו לא מעניין פשוט כי מה איכפת לי ממשהו שאני לא מצליח להבין איך הוא קשור לכל שאר העלילה, אבל יחסית לשאר הפרקים היה מאוד מעניין לראות את כל העלילות משתלבות- נראה גם כאילו החל מעכשיו העלילות יהיו כך משולבות (מאחר וכמעט הכל נותר פתוח: למה סאן צעקה כשראתה את לוק, מה קורה כשג'ק מגלה את לוק, מה עם קייט העצורה, מה עם סעיד העצור- ומתי כבר כל אלה יזכרו בעולם השני). באמת שמאוד חבל לי שלקח להם כ"כ הרבה זמן להגיע לפואנטה הזאת.

והאירועים על האי היו פשוט מטורפים. בסופו של דבר, "אבודים" מגיעה לגדולתה ברגעים הרבים של אי ודאות בה. כלומר, אני צופה בה, ולא בטוח עם מה שאני רואה באמת אמור להרגיש כל כך פתוח ובאוויר, או שאני פשוט לא זוכר דברים בגלל עומס הפרטים בסדרה. והנה, בפרק הזה באמת הבנתי שיש בסדרה הזאת המון רגעים יפים בסיפור העלילה שקשורים באי ודאות, והבולט מכולם הפעם היה המקום של ג'ק בתוך הסיפור והאם הוא עם לוק או לא. כי הוא דיבר איתו, ולכן הוא כביכול חייב להיות איתו, אבל אז הוא ברח ממנו, ואז הוא חזר ישירות אליו ולא נראה כאילו הוא כ"כ הצטער על זה, וכמובן המשפט המסיים של הפרק - you're with me now. אז מה קורה פה?
בעבר כתבתי כאן שמאוד הזוי לי ההשמדת דמויות המאסיבית הזאת- איך בין רגע הם הופכים דמויות כמו קלייר למשוגעת לגמרי וסעיד לזומבי מטורף. אז הנה, שמחתי לראות בפרק הזה שההגדרות האלה של "משוגעת" ו"זומבי" היו ממש ריקות מתוכן. נראה כאילו סעיד דווקא לא ירה בדזמונד, ונראה כי גם עם קלייר יהיה בסדר (ומאוד כיף לראות שהיא מצטרפת ללוסטיז).

וכמובן שההתפתחויות האחרות היו מרתקות, במיוחד אלה של סוף הפרק, החל מהעובדה שג'ק מחליט לא לעזוב את האי (הגיוני מאוד- באמת לא הבנתי למה הוא הולך איתם, אם במשך עונה שלמה ראינו אותו בוכה על זה שהוא רוצה לחזור לאי) והבגידה של ווידמור. רק האיחוד בין סאן לג'ין היה מאוד לא מרגש ושמאלצי בטירוף. ד"א, הבחורה ההיא זהה כמו שתי טיפות מים לטינה פיי.

דיון (28)