ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

שובר שורת 307 (ספ')

מאת: sickboy
פורסם בתאריך: 04/05/2010

עד כמה שצירוף המילים הזה נעשה כבר שחוק בהקשר לסדרה: "איזה פרק!".

1. אחרי הפרק המטורף הקודם, ציפיתי לירידת מתח ולפרק איטי יותר. אבל זה לא היה המצב (למרות שהיו רגעים איטיים), כבר בהתחלה האנק נשבר סופית ומגיע לנקודה שאליה הוא מתקדם כבר החל מעונה שעברה, ומוציא את הכל על ג'סי המסכן.
אני חייב לציין שהמונולוג חוצב הלהבות של ג'סי בבית חולים לא היה משכנע במיוחד, אולי יש לו לב טוב אבל יכולת ההתבטאות שלו מעולם לא הייתה טובה במיוחד. גם זה שהוא הוסיף בסוף bitch לא הציל את הקטע הזה מלהיראות תלוש.

2. עסקת הנשק של התאומים הייתה מבדרת, אמנם הניסוי של לירות במוכר היה צפוי ביותר אבל המוכר עצמו היה אחלה ונראה כאילו הושאל מסרט של האחים כהן (זאת לא תיהיה פעם ראשונה, הפרק האחרון בעונה הראשונה נקרא "A No-Rough-Stuff-Type Deal"). בהתחשב בהיסטוריה של הסדרה היה ברור שהקליע יככב בעתיד, אם כי לא ציפיתי שכל כך מהר.

3. עצם זה שסקיילר באה אל וולט בבקשת עזרה, לדעתי מצביע על העתיד לבוא ועל זה שהיא מתחילה להתרגל לרעיון שבעלה יצרן סמים.

4. אהבתי את איך שאפשר לראות איך הגלגלים מסתובבים בתוך הראש של וולט, איך מגיע למסקנה שהחברות שלו עם ג'סי הייתה טעות ומיישם את זה עם העוזר החדש, ואיך שהוא מגיע אחר כך למסקנה שהחברות הזאת זה הדבר היחיד שיכול להציל אותו כרגע מהברוך הנוכחי.

5. הסצנה הסופית, הייתה עשויה מצויין. התאום שהולך בעקבות שביל הדם, המחסנית שהתרוקנה, הגרירה של הגרזן על המדרכה, הקליע שמחליק בין האצבעות. מותח עד הרגע האחרון. וגם שני התאומים כבר לא יהיו בסדרה אז זה בכלל משמח.

לטעמי הסדרה הכי טובה כרגע בטלויזיה.

דיון (7)