ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אבודים 6x16 ספויילרים. ~sp~

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 20/05/2010

פרק עדיף מהפרק הקודם אבל עדיין מצאתי אותו מאכזב. מצד אחד זה נראה שהם פשוט מכריחים דברים רק בגלל המעמד של סוף עונהסדרה ומצד שני התגליות וההתקדמויות פושרות לחלוטין.

אז הנה, בן ליינוס, שפרק הסיידווייז ניסה לעשות לדמות גאולה, שוב מתהפך לבחירת הכותבים ועושה עוד זיג בזיג-זג האין-סופי שלו (התרעתי על זה עוד בפרק שהתמקד בו).
בן חובר ללוק על סמך ההבטחה שהאי ישאר לו לעצמו, גורם להרג זואי ורוצח את צ'ארלס. גם אם מחכה לנו עוד טוויסט וזה בעצם עוד חלק בתוכנית של בן כנגד לוק, עדיין שוב בן חוזר להיות המניאק והמתעלל - משהו שחשבתי שהוא פרש ממנו.

צ'ארלס אומר שג'ייקוב ביקר וגייס אותו ולכן הוא הגיע. אני לא מניח שהם יטרחו להראות לנו את זה? ואני לא מניח שנראה עוד התייחסות לצ'ארלס בסדרה, כן? עוד דמות שלא מקבלת שום טיפול (פרק על צ'ארלס היה יכול להיות מצויין) וגם אם מידע עליו קיים פה ושם בפרקים אחרים, הסדרה הייתה מטיבה אם היא הייתה מקדישה זמן בשבילו.

צ'ארלס אומר לזואי לא לתת ללוק לדבר אליה ( כדי שלא תוכל לסרב ללוק) אז לוק הורג אותה כי היא כבר תהיה חסרת תועלת. האם גם על זה עוד נספיק לקבל התייחסות? מה זה בדיוק הכח הזה שיש ללוק כשהוא פונה אליהם לראשונה, איך השיג, כיצד זה פועל?

ג'ייקוב נגלה בפני המועמדים. איזו אכזבה. 'למה בחרת אותנו?' -'משום שכולכם הייתם בודדים. הייתם צריכים את האי בדיוק כמו שהאי צריך אתכם'. p-leaseee , איזה עליבות. כן, אני בטוח שסוייר פשוט לא היה מוותר על החוויה הזו לעולם..

לא קיבלנו גם תשובה על כלל המועמדים. האם יש תהליך סינון, ועל-פי מה, שהוביל להשארותם של ג'ק,סוייר,קייט והוגו בלבד? או פשוט זה מפני שהם היחידים שנשארו חיים עד עכשיו.?
למה ג'ייקוב 'מעביר את הלפיד' רק עכשיו ולא בשלבים מוקדמים יותר של שהיית המועמדים על האי. הגיוני היה שמגן חדש יכנס לתפקד לפני צאת ג'ייקוב ממנו אבל ג'ייקוב כבר מת מהעונה הקודמת. חוץ מזה, זה ממש כסת"ח שג'ייקוב מת אבל הוא עדיין המגן של האי והוא עדיין יכול למנות מישהו אחר ולהעניק לו את הכל ושזה לא נגמר עד ששורפים את האפר שלו.

הכניסה של ג'ק לתפקיד היא צפוייה, צפוייה מדי והיא התחרשה בכזאת מהירות וללא התדיינות בין המועמדים כך שאני לא שולל עוד התפתחותטוויסט בעניין הזה.

הפלאשסיידוויז היו בסדר. דזמונד במסע להחזיר לכל נוסעי הטיסה את הזכרון ולאחד בינהם. מעניין אותי רק מה המטרה והצעד הבא אחרי זה. זהות אימו של בנו של ג'ק נשמרת לפינאלה. בן מצליח לעצבן גם בפלאשסיידוייז ולמרות שהדרך שבה דזמונד החזיר לו את הזכרון חביבה, זה יכל להיות עדיף אם זה היה קורה לו בארוחת הערב עם אלקס ורוסו.

מקווה שלפחות הפינאלה תהיה סבירה ותספק אקשן נחמד, הריגת דמויות זה בין הדברים הבודדים שהסדרה הזו עושה אבל לאור העונה הזו ולאור הפרקים האחרונים, אני לא זוכר סדרה שנגמרת בקול אנות חלושה שכזה.

דיון (30)