ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

על שני הפרקים החדשים

מאת: הפינגווין
פורסם בתאריך: 27/06/2010

בגדול, נהנתי, גם מחזרתה של הסדרה במלוא יופיה החזותי וגם מכך שהצליחו להחזיר את צוות השחקנים והכותבים המקורי (למרות שגם לי לא ברור מה קרה לקול של פריי. הוא היה בסדר בסרטים). רוב הסדרות הקומיות צריכות זמן להתגבש ולהיכנס לקצב כתיבה ובימוי נכון. בעיני, העונה החמישית של פיוצ'רמה הייתה הטובה ביותר, בזכות ההתגבשות הזו. ביטולה דווקא באותה נקודה, גרם לה להסתיים לפני שהספיקה להתדרדר.
ראיתי שלושה מארבעת הסרטים שיצאו והם לא היו אחידים ברמתם. היו קטעים מוצלחים לצד סצנות שממש לא ברור מה הפואנטה שלהן, אבל אף סרט לא הצליח לשמור על הרמה של העונה החמישית. Bender's Big Score היה קרוב, אבל לא סיגר. שני הפרקים הראשונים של העונה השישית גם לא ברמה הגבוהה ההיא, אבל מכיוון שהצוות לא עבד בצורה סדירה כבר כמה שנים, אפשר לסלוח להם על כך שיקח עוד זמן להתגבש. אני אופטימי, הם פשוט צריכים קצת זמן לחזור לכושר.

הפרק הראשון Rebirth היה יותר סמלי מעלילתי. הוא הציג טוויסט מוצלח, אבל רוב הזמן, לא התעלה לגבהים קומיים. הפרק השני In-A-Gadda-Da-Leela היה יותר מוצלח. אמנם הרגשתי שהיה יותר מקום להתמקד בקו העלילה של V-giny במקום לשים כזה דגש על זאפ ולילה, אבל הוא בהחלט הוסיף לדמות של זאפ והפך אותו ליותר מהפוגה קומית. פתאום, הוא אפילו די מעורר רחמים ולא במובן הגרוע, אלא בכך שאחרי חמש עונות וארבעה סרטים, עוד יש מקום ללמוד על דמויות משניות.

דיון (0)