ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ביקורת: כאן גרים בכיף- ערוץ 10.

מאת: מתן
פורסם בתאריך: 02/07/2010

עד שראיתי את הסדרה הזו, חשבתי "הנה עוד סדרה לא מוצלחת של ערוץ 10, בטח גם היא עוד חודש תרד מהמסך", כיום כל סדרה שעלתה לערוץ 10 נראתה לי משעממת שאותתו תרד מהמסך ותוחלף בסדרה משעממת אחרת, גם זו נראתה לי סדרה שלא מי יודע מה תצליח, עד שצפיתי בפרומו, שראיתי את הפרומו זה הביא לי קצת חשק לראות, אבל לא יותר מידיי, יום בהיר אחד, שהיה לי משעמם החלטתי להוריד את הסדרה "כאן גרים בכיף" מהאתר שלנו, מזל שיש אותו, לפחות זה מעביר את השיעמום.

הורדתי את הפרק הראשון, והתחלתי לצפות, על הדרך גם להתמכר לסדרה הזאת, היא פשוט ממכרת,
כמה שתראה זה לא יעזור, אתה תרצה לראות עוד ועוד, סדרה שאתה מזדהה איתה, זו סדרה שכיף לך לראות. בלי שאתה ראית את הסדרה אף פעם, אתה כבר יודע מה הולך לקרות, הסדרה הזאת זו דוגמא טובה לבית הישראלי היפה: הורים ושלושה ילדים, האמא שגורמת שכולם ירגישו טוב, מנקה, עוזרת, מכינה אוכל לכולם, דואגת, בקיצור "אמא ישראלית", יש את הילד הגדול שמדבר ומתנהג כמו "ברברי" ואף פעם לא עוזר לאימו, הילד האמצעי שעוזר לאימו, אבל רק אם הוא צריך ממנה משהוא, והילד הקטן שבלב ברירה עוזר. כמובן שיש את האבא שכל היום עסוק בעיסוקיו שמידי פעם מבלה אם ילדיו זמן איכות {בבקשת אישתו} שלא מועיל דבר ורק גורע.

בקיצור בסדרה הזאת רואים את כל מה שקורה בבית הישראלי בלי להחסיר אף פרט, סדרה שאני מזדהה איתה מאוד ונראה לי שעוד רבים מזדהים איתה, מציע לכם להוריד, לצפות וליהנות.

דיון (1)