ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

כבידה \ Gravity - כל העונה

מאת: יהונתן
פורסם בתאריך: 08/07/2010

יש קצת ~sp~ אבל לא נורא, זה לא ממש הורס...

למי שלא מכיר (וחבל שכך), זו סדרה של STARZ על אנשים שניסו להתאבד ונשארו חיים.
קודם כל - רעיון גאוני. תמיד עניין אותי מה קורה לאנשים שלא מצליחים להתאבד והנה בא מישהו והראה לנו.
השחקנים מצויינים אחד-אחד ונראה לי שמה שעבד טוב בסדרה הוא מספר הדמויות המצומצם, בלי יותר מדי משפחות וחברים (אולי כי אין להם...). זה עבד טוב ויצר חברות טובה בתוך הקבוצה עצמה.
הדמות הראשית של לילי היה מדהימה ואמינה מאד בעיניי שקל להתחבר ולהזדהות איתה. גם היחס שלה לגברים (ולנשים) שסביבה היה שונה ומעניין.
הדמות של מילר מבולבלת ומעניינית כאחד. אתה לא מבין ממנו כלום וזה מה שכיף. לעמים נראה שהוא מאוהב בלילי ולפעמים נראה שהוא אוהב את רוברט בכלל, ורוב הזמן הוא די מוזר. הסיפור שלו היה טוב והכניס לו קצת חיות ונשמה ~sp~ למרות שהתוספת של הסרטן קצת מוגזמת.~.sp~
דרכי ההתאבדות של כל דמות הייתה מעולה כי היא הציגה את הדמות, קו המחשבה ותקציר החיים שלה בכמה דקות מהירות. בנוסף הרגעים בהם גילינו את דרך ההתאבדות היו בנקודות נכונות ועזרו לעלילה.

אז מה כן הפריע לי?
~sp~
הסיפור הלא ברור. לא יודע אם זה בגלל קוצר הסדרה או שכך רצו היוצרים אבל יש סיפור לא ממש ברור. הבנו מה קרה לאמא של מילר בערך אבל למה, מי ואיך אבא של לילי קשור לזה? ומה עם דיאגו?
הקשרים הרומנטים בין כמה זוגות: ההתאהבות של לילי בדייגו נראית לי מוזרה (או שלא, אולי אני צריך לראות שוב...).
קרלה ורלף??????
שונה ואדם היו בהתחלה חמודים ואז מוזרים ולא ברור מה קרה איתם בפרק האחרון.
~.sp~

ובעיקר הפרק האחרון. שוב, אולי זה בכלל שהסדרה הייתה קצרה, אבל מה לעזאזל קרה שם? אשמח לשמוע רעיונות... (יש לי רעיון אבל אני לא אוהב אותו).

לסיכום, סדרה מעולה ומהנה. לא לבעלי לב חלש ולא לבעלי רצון לסיפוק מיידי.
[נ.ב. כמו כל הסדרות של STARZ היא מכילה סצנות סקס רבות (האמתי שרובן בנויות מעולה ותורמות מאד לעלילה...)]

סליחה על הבלבול וגם די קיצרתי אבל אני עייף עכשיו.
למי שהתלהב מהביקורת - דעו כי אומרים שהסדרה בוטלה.. חבל !:-(

דיון (0)