ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

That Darn Katz

מאת: הפינגווין
פורסם בתאריך: 06/08/2010

באופן כללי, היה פרק פחות מוצלח מהשניים הקודמים. היה בהחלט מצחיק (כנראה הייתי צוחק יותר אם היה לי חתול), אבל ירידה ביחס לשבועיים האחרונים. מה גם שחלק גדול מהבדיחות היו צפויות. מצד שני, אני שמח שחזרנו למצב שבו פרק שהוא סתם מצחיק, הוא פחות טוב ביחס לקודמיו.

(ספוילרים מכאן)
ניבלר הוא דמות שבאה ונעלמת כל הזמן, אבל היה נחמד לראות פרק שבו הוא ממש הדמות הראשית. נראה שבעונה 6 הכותבים משחקים עם כל מיני שידוכים מעניינים בין דמויות. לפני שבועיים, קבלנו שילוב נדיר של בנדר והרמס והפעם, איימי וניבלר. קצת הפריע לי שהפרק הזה נראה מנותק משאר העונה, כאילו נכתב בשלב מוקדם יותר והוכנס השבוע כי לא מצאו נושא פוליטי/תרבותי להתייחס אליו. ניבלר מדבר לאורך הפרק באין מפריע, אבל אני לא זוכר שמתישהו, הדמויות האחרות הבינו שהוא ישות סופר אינטליגנטית שמתחזה לחיית מחמד (וזכרו זאת). מתייחסים לדיבור שלו כמובן מאליו ואף אחד לא שואל שאלות כשהוא מפסיק את ההצגה החמודה. גם טיב הקשר בין פריי ולילה לא ברור לי. בפרק שעבר, נראה שהם עדיין ביחד. השבוע, לילה פתאום מקטרת על כך שאין לה גבר, בזמן שפריי רוקד עשרים מטר ממנה. אני באמת כבר לא מבין אם הם זוג או לא.
סוף הפרק נראה לי לא שלם. מה בדיוק מונע מהחתולים לחזור לכדור הארץ ושוב לשעבד את תושביו כדי שיסובבו את הגלגל ויזיזו את האי... סליחה, ישלחו אנרגיית סיבוב לכוכב החתולים? הם שרדו 6,500 שנה בתנאי חום וקור קיצוניים ולוקח להם חלקיק מזה לטוס לכדור הארץ ובחזרה. מה הבעיה להפעיל את הגלגל מחדש והפעם גם להציב עליו שמירה הדוקה?

דיון (7)