ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של Damages- החל מה-5.9 בהוט 3?

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 27/08/2010

גלן קלוז חוזרת לנעליה הדורסניות של פטי יוז, בעונה החדשה של דרמת המתח עטורת השבחים "Damages", המועמדת לחמישה פרסי "אמי".

רגע אחרי ההכרזה החגיגית של חברת הלוויין "DirecTV" על הפקת שתי עונות נוספות שלה, מגיעה העונה החדשה והשלישית "Damages" להסעיר אתכם מחדש. "Damages", זוכת שלושה פרסי "אמי" ופרס "גלובוס הזהב", הוכרזה גם השנה כמועמדת לחמישה פרסי "אמי" עבור צוות שחקניה המוביל, עליו מנצחת גלן קלוז. הסדרה כבר מזמן זכתה להכרה בזכות הסגנון הקודר שלה, הטוויסטים הלא צפויים והקפיצות הדרמטיות בזמן. והעונה תוקפים יוצרי הסדרה סיפור הישר מהכותרות- פרשת ברני מיידוף.

באופן מסורתי ל"Damages", גם העונה נפתחת ברגע השיא העתידי, כשרכב מתנגש במכוניתה של עורכת-הדין המושחזת פטי יוז (קלוז). הרכב רשום על-שם אדם קרוב לליבה, שגופתו נמצאת לאחר שעות מוטלת בפח אשפה ציבורי. במקרה או לא, העקבות מובילות לאלן, בת טיפוחיה לשעבר. חצי שנה אחורה, פטי יוז ממונה על-ידי הממשלה להשיב את כספיו הגנובים של לואיס טובין, רמאי השקעות נוסח ברני מיידוף, שגזל כספי חסכונות של מיליוני משקיעים בפרשת ההונאה הגדולה בתולדות הוול-סטריט. פטי מאמינה שטובין מחביא כספים, ושמשפחתו ומקורביו יודעים יותר ממה שהם מגלים. אלן, כעת עובדת במשרד התובע המחוזי, עומדת בהבטחתה לא לחזור למשרדה של פטי, אך כשהתובע המחוזי מתחיל לטפל גם הוא בפרשת לואיס טובין, היא משתפת פעולה עם פטי ושותפה תום באופן דיסקרטי.

גם העונה מככבים לצד גלן קלוז טד דנסון, רוז ביירן וטייט דונובן. אל הצוות מצטרפים מרטין שורט ("סאטרדיי נייט לייב", "הפלישה ממאדים"), לן קאריו ("סוויני טוד"), לילי טומלין ("נאשוויל", "הבית הלבן"), קמפבל סקוט וקית' קראדין.

החל מה-5.9, ימי ראשון, בשעה 22:05, ב-HOT3 וב-HOT3 HD

דיון (1)