ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

איך פגשתי את אמא 601, ספוילרים

מאת: ברק
פורסם בתאריך: 21/09/2010

לפני פתיחת העונה, אמרו יוצרי הסדרה בראיון איתם, שבפרק פתיחת העונה קורה משהו שאפשר להגדיר אותו כ"גיים צ'יינג'ר". בפרק הפתיחה אכן גילינו מהו אותו גיים צ'יינג'ר - עכשיו אנחנו יודעים איך טד פגש את האמא. או לפחות איפה הוא פגש אותה.

אני מניח, שכמו תמיד במקרים כאלה, אפשר להסתכל על זה משני כיוונים.
מצד אחד, אפשר להגיד שזה מאכזב שאחרי חמש שנים שלמות, כל מה שאנחנו יודעים זה שהוא פגש אותה בחתונה שבה הוא היה הבסט-מן. אפשר לנחש שבמשך כל העונה הזאת נקבל עוד ועוד פרטים קטנים ושוליים על החתונה הזאת ועל האמא (אם כי, סביר יותר להניח שנראה מזה רק בכמה פרקי מפתח בודדים במהלך העונה), מה שלאט לאט יחשוף עוד ועוד פרטים על האמא, שאותה נפגוש אולי רק בסוף העונה (לא יודע, ניחוש שלי. בטח אני טועה ונפגוש אותה כבר בפרק הבא. או בסוף הסדרה).

מצד שני, וזה גם קצת קרוב יותר לדעה שלי - כל העסק הזה של מציאת האמא והזהות שלה, הוא בעיניי משני מאוד לסדרה הזאת. מה שחשוב בה יותר בעיניי זה הדברים האחרים. הסדרה הזאת אף פעם לא היתה מופת של הומור, אבל היא תמיד (או כמעט תמיד) היתה מהנה לצפייה ומשעשעת. ואת זה בדיוק קיבלנו גם בפרק פתיחת העונה השישית, בכל תתי הסיפורים של הפרק: הדיבס, אבא של מרשל, רובין המוזנחת.

בעיניי זה היה בהחלט מספק.

דיון (24)