ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Glee 201 ~sp~

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 22/09/2010

פתיחה סבירה לגלי, אבל היה מהנה לצפיה, כתמיד.

הפתיח של הפרק היה נהדר: יעקב בן ישראל מטיח בחבר'ה את כל הביקורות שנכתבו על הסדרה (השנון ביותר: אתם נשמעים כמו drag queen's iPod). אגב, שמתם לב לאותיות שמודפסות על המיקרופון שלו? זה אמור להיות עברית אבל בעצם ג'יבריש. אין שם יהודים על הסט שיכולים למנוע טעויות כאלה?

בהמשך נתקלנו בדמויות החדשות: סאנשיין הפיליפינית שמאיימת לתפוס את מקומה של רייצ'ל (לכן היא שולחת אותה למאורת סמים) וסאם הבלונדיני (פאק: Your mouth is huge. How many tennis balls can you fit into that mouth). שניהם לא מעניינים במיוחד. הדמות החדשה שכן מעניינת היא ביסט, המאמנת החדשה (בסוף הפרק נכנסתי לימד"ב בשביל לבדוק אם גבר מגלם אותה. לא, זו דוט ג'ונס. ואז נזכרתי שבערך בכל פעם אחרת שאני נתקל בה אני נכנס לימד"ב לבדוק אם היא גבר). מסתמן שהמאבק בינה לבין סו סילבסטר ילווה אותנו העונה (הרי לאף אחד אין כוח למחזור המלחמה של מר שו בגברת סילבסטר מהעונה הראשונה. מחד, טוב שלסו יש אוייבת חדשה שתאתגר אותה, ומאידך הדמות הזאת בסכנת בלאי רצינית אם לא ינתבו אותה גם לכיוונים חדשים).

היו גם רגעים מפגרים, כרגיל: פין באודישן לצ'יריוס ופין מנסה לדחוף את ארטי לנבחרת הפוטבול (הא?). נו באמת. כרגיל 2: בריטני ממשיכה לנפק משפטי מחץ (People thought I went on vacation, but really, I spent the summer lost in the sewers). בשבוע הבא, אגב, בריטני אחרת קופצת לביקור. ואין זכר בינתיים לאמה. חבל.

דיון (14)