ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

קוגרטאון 2x01 ~sp~

מאת: Natam
פורסם בתאריך: 23/09/2010

היי לכולם, למישהו יצא לראות כבר את הפרק הראשון בעונה השנייה של קוגר טאון?
אני מאלה שממש נהנו מהעונה הראשונה, בעיקר מהחצי השני שלה, שבה הפוקוס של הסדרה השתנה מג'ולס הקוגרית הכושלת לדינמיקה של כל הקבוצה, ולכן ממש חיכיתי לתחילת העונה השנייה, עד כדי כך שראיתי את הפרק החדש של קוגר טאון לפני הפרק של משפחה מודרנית (!). בסך הכל חשבתי שהפרק היה סביר בהחלט עם כמה רגעים טובים, אבל ממש לא התקרב לרמות של ההומור המטורף/מטופש/מודע לעצמו בפרקים הטובים של העונה הראשונה.
עלילות המשנה היו די משמימות, זו עם טרביס ולורי שמתערבים מי יצליח להחזיק מעמד ער יותר זמן וזו עם בובי והספסל של ג'ולס.
ניחא, אני מניח שזו רק ההתחלה, ואמנם לא כל סצנה הייתה קורעת (מה שאני מניח שדי קשה להשיג כאשר הסצינות כל כך קצרות ומהירות כמו שהיו בפרק הזה...) אבל הקטעים המוצלחים היו שווים את הצפייה: הגאג עם ביג ג'ו היה ממש טוב, המשחק עם המאש אפ לסרטים והכישלון המוחלט של ג'ולס לקלוט את הקטע, הסצינה המסורתית עם בארב (הדבר היחיד שחבל שאבד עם זניחת הרעיון המקורי של קוגריות, היא הדמות של בארב שעכשיו מקבלת בדיחה צפויה אחת לפרק וזהו. מזל שקרוליין הנסי שמשחקת אותה עושה את זה עם אווירה מושלמת של שכרות קלה ונרקיסיסזם טוטלי.) וג'ניפר אניסטון בהופעת אורח מוצלחת שמתעלה מעל השורות הבינוניות שסיפקו לה.
שורה תחתונה הייתי נותן לפרק הספציפי הזה 7.5, בתקווה שהפרקים הבאים יהיו מעולים, לא רק סבירים.
אז יאללה, עכשיו עוברים למשפחה מודרנית!

דיון (0)