ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

יהיה מעניין באוקטובר בהפקות המקור.

מאת: razmr
פורסם בתאריך: 28/09/2010

~2~

אל תפיל את המיליון - רביעי ושישי החל מה 13.10, 21:00

המשחק שמסחרר את בריטניה מגיע לקשת. לראשונה - המתמודדים מתחילים את המשחק עם מיליון שקלים ביד. קשת תשדר לראשונה משחק טלוויזיה בפריים של יום שישי. המשחק המבוסס על פורמט "The million pound Drop" מבית "אנדמול", שודר בערוץ 4 הבריטי במשך 6 ערבים ברציפות (!) וזכה להצלחה עצומה. במשחק יישתתפו זוגות שיש ביניהם קשר: הם יכולים להיות בני זוג, חברים, שכנים, אחים וכו' אשר יצטרכו לענות על 8 שאלות בלבד. עליהם להניח פיזית את הכסף, על אחת מבין 4 תשובות אפשריות, תשובה נכונה, משאירה בידם את הכסף, ואילו תשובה שגויה, מעלימה את הכסף בבת אחת. הם עומדים להזיע ... במקביל וב LIVE? 2 מסלולי השתתפות של הקהל בבית: הפתעה בשידור חי לצופה תמים שייכנס למשחק ללא ידיעתו וגרסה אינטרנטית בmako שתאפשר לגולשים להשתתף במשחק .

מעצר בית ? עם קיציס פרידמן ? רביעי ושישי, החל מה 13.10 , 22:15 כ-7 שנים לאחר "חלומות בהקיציס" חוזרים קיציס-פרידמן להיות צמד ולהוביל סדרה קומית חדשה משלהם בה הם מגלמים את עצמם.השניים, שנכנסו לאחרונה לעולם העסקים, הקימו פארק שעשועים ללא אישור מכון התקנים, רכבת ההרים התמוטטה, עשרות נהרגו והם נכנסים בעל כורחם למעצר בית ממושך. הקריירה שלהם נגדעת באופן דרמטי ומאז הם מנסים לחזור לתודעה בכל דרך אפשרית ולשחזר את מעמדם הקודם. בכל אחד מהפרקים יתארח כוכב ידוע בתפקיד עצמו, כדי לעודד אותם, לדבר אל ליבם ולעוץ להם עצות. קיציס ופרידמן יצרו את הסדרה יחד עם גיורא חמיצר. רועי פלורנטין ביים, ע"פ תסריט שכתבו יובל פרידמן ונועה פניני - שגם מגלמת בסדרה את סיגי, המנהלת האישית המסורה של שני הטאלנטים. מפיקה- קופרמן הפקות.

מאסטרשף ? הנה זה מתחיל חמישי ושבת החל מ-14.10 21:00 הלהיט שכבש את אוסטרליה מגיע לישראל. 12 מתמודדים שלאף אחד מהם אין ידע מקצועי בבישול מתחרים על תואר המאסטרשף של ישראל כדי לזכות בתואר הם יצטרכו להתעלות על עצמם מדי שבוע ולהרשים את פאנל השופטים שכבר טעם את "מנת האודישנים" ? כרטיס הכניסה לנבחרת: חיים כהן, אייל שני,רפי אדר ומיכל אנסקי. השופטים בעצמם ידיחו את המתמודדים בהתאם למידת ההצלחה במשימה השבועית.

חיים אחרים ? עוז זהבי בדרמה חדשה - חמישי ושבת החל מ-14.10 חזרה בשאלה היא תהליך עמוק וכואב שדורש פעמים רבות לא רק הגדרת זהות מחדש, אלא לעיתים קרובות גם קריעה מתוך המסגרת המשפחתית והחברתית שתופשת את התהליך כמעשה בגידה.עוז זהבי יגלם תלמיד ישיבה בדרמה החדשה של קשת "חיים אחרים" יקיר, תלמיד ישיבה דתית לאומית משתקם מפציעה קשה. תוך כדי השיקום הוא עובר טיפול בתנועה שמושך אותו לעולם הריקוד. חסמי הצניעות לא מאשרים לו להתמסר מייד, אבל לאט לאט הוא מגלה את עצמו מחדש, בקבוצת ריקוד מעורבת של נשים וגברים, בעידודה של שרון מאמנת השיקום שלו (הרקדנית-שחקנית איריס ארז בתפקיד ראשון על המסך). זה מתחיל בריקוד ונמשך לגילוי של חיים שלמים. חיים אחרים.עוד משתתפים בסדרה: השחקנית שי לי הרש בתפקיד אמונה, אחותו של יקיר, שמנהלת יחסים מיוחדים עם מון (אנחל בראון) עובד זר במשק המשפחתי והרקדנית דניאל גל בתפקיד יעל, שמכניסה את יקיר לבלבול רגשי עמוק יותר. יוצרים:יוסי מדמוני, צפריר קוחנובסקי, ארז קו-אל.מפיקים:צפריר קוחנובסקי ומירי עזרא טי.טי.וי הפקות בע"מ בתמיכת קרן אביחי במאי:אריק רוטשטיין

.~הוט3~
חסמב"ה דור 3 - 2.10
'הבורר' כנראה ב26.10

~יס_סטארס_אקשן~
וכמובו 'בלו נטלי' ב31.10 (למרות שבקומניקט פורסם אפילו 21.10)


~10~
עוד בתחום הדרמה צפויה 'מתלהבת' של מיה דגן בערוץ 10 במהלך החודש

דיון (2)