ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העשב של השכן 606 ~sp~

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 28/09/2010

אוי ננסי ננסי, כמה את מגניבה כשאת עצבנית. אני מלעיז פה את ננסי על בסיס שבועי, על כמה שהיא אגואיסטית וקלת דעת וחסרת אחריות ואמא גרועה. אבל ברגע האמת, כשצאצאיה בסכנה, היא מתחמשת ברובה חצים (!) ויוצאת לצוד את הברנשים הרעים (בזמן שאנדי הגבר עסוק במריחת מסקרה על הפנים. "צבעי מלחמה" עלאק; וסיילס חושק בויתור חד צדדי, על מנת שהוא יוכל ללכת לקולג' ולזיין שם כל דבר שזז. ושיין? "שיין יגדל להיות רוצח סדרתי טוב, מהסוג שרוצח רוצחים סדרתיים אחרים", מציע סיילס בקריצה לואלית לשואוטיים).

זה היה קצת מוזר, החל מהחץ שננסי דפקה לסיזר ברגל (לא ראיתי את זה בא) ועוד לסיטואציה המשונה בבית הקפה (שיין, יש לך כוס קפה לוהט ביד, מדוע שלא תשליך את הנוזל בפניו של אגניסיו?).
את ההגיון העלילתי העקום איזנו התסריטאים עם מנה הגונה של הומור. ההיילייטס: דאג רעב, סיילס מקלל את העו"סית החרשת בשפת הסימנים, ננסי מתקשרת לאשתו של סיזר על מנת שתרביץ בבעלה קצת חמלה (והיא כמובן אומרת לו "חסל אותה ובוא לאכול ארוחת ערב" תוך כדי הטפה אופנתית לבת שלה - את זנותית. רגעים weedsים קלאסים).

ובסוף חזרנו שוב לנקודת ההתחלה של העונה. הנוימנים (לשעבר?) שוב בדרך לאנשהו. לפחות שיין קיבל אישור רשמי מאגניסיו, אביו הרוחני, שהוא פסיכופט מטורף. גאווה.

דיון (2)