ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

האירוע - פרק 3 ~sp~

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 05/10/2010

אני רגיל לכתיבה ולדמויות מטומטות בסדרות של NBC בשנים האחרונות. הפרק הזה בהחלט דוגמה חזקה לכך.

אז מכונית מתנגשת בניידת, שון מצליח להשתחרר ומחלץ את הסוכנת ונוסע עם הניידת באותו כיוון שהשוטר אסר עליהם, באותו כיוון שבתוך 10 מטרים הם רואים את הנוף המלבב של המטוס באמצע המדבר, הגופות שרועות, להבי המסוקים מסתובבים. האם אנחנו מקבלים כל התייחסות לכך? האם שון טורח לצלם את העדויות? האם אין כוחות נוספים שיראו את הכלי הנוסע בכביש שאמור להיות סגור ויעצרו אותם? לא ולא ולא.
הלו? יש שם מישהו? כולנו ראינו עד כמה קרוב איזור ההתרסקות למיקום השוטר והניידת בסיום הפרק הקודם.

איך אפשר להתייחס לסדרה הזו ברצינות עכשיו כשהם חושבים שהצופה הממוצע חולה באלצהיימר?

עוד טמטום בסצנה שהשוטר עוצר את ויקי. צפיתי מליילה לבעוט ולעשות רעש למרות האיום שקיבלה. האיזור היה שקט מיוחד, בעיטה בדופן הואן הייתה מתריעה את השוטר והוא היה ניגש למצב באופן הרבה יותר זהיר ובנשק שלוף. פתאום ליילה בוחרת להיות אזרחית למופת. חוץ מזה שהשוטר היה צריך לפעול הרבה יותר באגרסיביות לאחר נסיון השוחד וצפיתי שיהיו לו אינסטינקטים ולא לאפשר לויקי להסתובב,לקחת אקדח ולירות בו.

עוד טמטום כביר במיוחד היה כאשר הסוכנים ה'מזוייפים' באו לקחת את שון. יפה עשתה הסוכנת כשבאה לודא את הלגיטימיות של העניין אבל מה לעזאזל זה היה אמור להיות כאשר היא ושון מצליחים לגבור על אחד האנשים, להכות בו לכדי איבוד הכרה ואז לעזוב אותו ולברוח. הלו? תאזקו אותו אולי?תקחו אותו אתכם? תתשאלו אותו? תוציאו ממנו מידע?תקחו את הפלאפון ותראו שיש לו את המספר של ויקי? לא! תשאירו אותו שם, כדי שהוא יוכל אחר כך לרדוף אחריכם, לירות לכיוונכם ולהתקשר לוויקי וליידע אותה שבחרתם וכך שיזעיקו עוד יותר אנשים שיטפלו בשניכם. עאלק סוכנת. מגיע לשניכם למות.

חוץ מזה, לא הבנתי איך שון הצליח להכנס לתא המטען של אחת מהמכוניות שנקראו למוטל. כאילו, זה בהחלט אפשרי אבל עדיין מסוכן ולא הערכתי שהם פשוט לא מראים את זה ומתייחסים לזה לעובדה.

כמו כן, הם המשיכו בעלילה השחוקה והצפוייה. אחד מהאסירים מוכן לתת מידע אבל החייזרים מצליחים לרצוח אותו לפני שהוא יפתח את הפה, הפעם ע"י חברתו של האסיר, שכמובן איך יכולנו לחיות בלי משחק הזמנים ש'הציג', אותה הם הצליחו להגמל מזה למשך חצי פרק.

רק הסוף היה מעניין והציג התפתחות שאולי תתן לסדרה פן חדש. בשבוע שעבר אמרתי שהסדרה לא עשה שום דבר רע באופן מיוחד ונוסחתית מאוד. השבוע הם הראו ניצנים של חידוש אבל עשו את הדברים האחרים בצורה רעה מאוד.

דיון (2)