ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

האירוע - פרק 4, ספויילרים.

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 12/10/2010

עוד פרק נוסחתי,משעמם ורע שמקבל נקודות זכות רק בזכות הטוויסט לקראת הסיום ש'הבריחה' של ליילה הייתה מתוכננת ע"י החוטפים כדי לאתר את שון. הו, קצת יצירתיות שהצילה את הסצנות עם ליילה להיות מחפירות. אם כי זה היה ממש ברור שה'משטרה' בסוף עובדת ביחד עם החוטפים.

תומאס ואנשיו מחקו את זכרון נוסעי המטוס, אז הם לא יכולים לנדב שום מידע. תומאס משתמש בהם כקלף מיקוח לשחרור סופיה והשבויים. הם כנראה עשו להם משהו כך שהם יכולים לדרדר את מצבם הבריאותי של הנוסעים 'מרחוק'.

המשחק בזמנים היה נוראי. בפרק הזה זה באמת לקח את הצורה של 'אבודים' והיה מדובר בפלאשבקים שבעיקר הראו את שון פוגש את הורי ליילה לפני 5 שנים. הפלאשבקים היו מעניינים בדיוק כמו שהם היו ב'באבודים'. כלומר, מיותרים לגמרי.

אבל הביקורת הכי גדולה שלי היא על 5 הדקות הראשונות של הפרק. כתיבה כזו גרועה אני לא זוכר, הטמטום התסריטי מעולם לא היה רב יותר. מי לעזאזל כותב את החרא הזה?
אתם מבינים? שון והסוכנת בורחים באחד כלי הרכב החשודים. הסוכנת מראה את כישוריה ומתחילה לחפש בתא הכפפות איזשהו קצה חוט על זהותם. תגובתי ברגע זה לדמויות,לכותבים : חחחחחחחחחחח יא מפגרים. כן באמת חבל שאין לך קצה חוט סוכנת מטומטמת כי השארת את הפאקינג חשוד חסר הכרה והלכת. ועכשיו את מחפשת בתא הכפפות אחר פרטים מזהים?!?! לא היה לך קצה חוט, היה לך את כל פאקינג ערימת החבל ועזבת אותה, לא לקחת אותה, לא בדקת בכיסים שלה כדי לגלות מסמכים, לא לקחת את הפלאפון......אתם רציניים שם? Z-[

וזה לא נגמר פה. דקה אחרי שהסוכנת מבכה על כך שאין להם שום מידע על הבחורים האלה, היא ושון מצליחים להשבית פעם נוספת את הבחור שרדף אחריהם, ובמקום שהסוכנת תראה בכך הזדמנות פז לקבל את המידע שהיא רוצה, במקום שהיא תגאל את עצמה, היא פשוט אומרת לשון ליסוע מהר ולברוח!!! מה.לעזאזל. חרפה ובזיון. לאן את פאקינג ממהרת? ממי אתה פוחדת? הבחור כנראה מת במכוניתו - התואילו בטובכם הצמד חמד שלנו לגשת לאיש ולדלות את כל המידע האפשרי ממנו? פריטי פליז?

כתיבה איומה.

דיון (2)