ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

running wilde 1X04 ספוילר.

מאת: Jaguar
פורסם בתאריך: 14/10/2010

לא יודע אם מישהו ראה את הפרק, אבל בהחלט הפרק הטוב ביותר עד עכשיו.
למרות שמלכתחילה די אהבתי את הסדרה, היא הרגישה לי מדי פעם מאולצת ומתאמצת מדי. בכל פרק היו לי כמה קטעי צחוק, וחשבתי לעצמי שזו סדרה שיהיה נחמד לראות כשאין משהו טוב יותר לעשות. הפרק של היום די טרף את הקלפים, ובמידה וזה ממשיך כך (והרייטינג יעלה), מצפה לי סדרה מעולה.

בפרק הייתה אי הבנה אחת גדולה כאשר סטיב ואיימי מנסים לגרום לפאדל ולחבר שלה ליין ללכת לנשף ביחד, מה שהם לא עשו לפני 20 שנה כי אביו של סטיב לא הרשה לו כי איימי ענייה מדי. איימי מנסה לשכנע את ליין להתעמת מול אביו ולעמוד על אהבתו, מה שהיא הייתה צריכה לעשות עם סטיב, ואילו סטיב מנסה לדבר עם דן, אבא של ליין (אנדי ריכטר) שלא יעמוד בפני האהבה, כמו שהיה צריך לעשות לאביו. ליין משתכנע כי איימי מנסה לפתות אותו, ודן בטוח כי סטיב הוא האחד, אך שתי הדמויות הראשיות לא מבינות את זה, וממשיכות במשחק המטומטם שלהן. בד"כ קומדיות כאלה גורמות לי לזוע באי נוחות, אך הפעם בעקבות העבודה המעולה של השחקנים (אויי וויל ארנט, אתה טוב!) ואפילו קרי ראסל שלא עצבנה גרמה לפרק להיות מעולה.
הסצינה עם המכונית ההיברידית שנתקעה בלי דלק הייתה טובה, ופאהד עם הסרט שלו 'גנגסטרס גנגסטר' גם העלה לי חיוכים, אך סצינת שטיפת המכונית הארוכה (מדי...מדי...) הייתה שיא הפרק והפכה אותו לראשון בסדרה. כמו גם הנשיקה של דן עם סטיב, ששמח שסוף סוף קיבל את אישורו של אביו, כולל הדגדוג של השפם.

פרק מעולה.

דיון (0)