ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

הענק הירוק חוזר לטלויזיה

מאת: ניר
פורסם בתאריך: 15/10/2010

זוכרים את הידיעה מלפני מספר ימים על חזרתה הפוטנציאלית של וונדר וומן לטלויזיה?

אז עכשיו מגיעות ידיעות גם מהחברה המתחרה- מסתבר ש-ABC, ביחד עם "מארוול" (שניהם תחת מטריית הגג של תאגיד "דיסני") נמצאים בשלבי פיתוח ראשוניים לגרסה חדשה של "הענק הירוק" (The Hulk).

הכל כאמור מאוד ראשוני ואין עדיין פרטים על כותבים או במאים, אבל הסדרה היא חלק ממאמץ של "מארוול" בחודשים האחרונים להתרחב לתחום הטלוויזיה בעזרת מותגי הקומיקס שלה- דרך ערוצי הטלויזיה של "דיסני". למעשה, ב"הוליווד ריפורטר" אף מדווחים כי מותג קומיקס נוסף של מארוול, Cloak and Dagger, נמצא בשלבי פיתוח ראשוניים ב- ABC Family.


נזכיר שהגלגול הקודם הלא מצויר של "הענק הירוק" היה ב-CBS, בין השנים 1978-1982 (ולאחר מכן גם במספר סרטי טלויזיה) עם ביל ביקסבי כמדען דיויד באנר (כן, בגרסה ההיא קראו לו דיויד, לא ברוס. למה? ככה. אם כי ברוס היה השם האמצעי שלו בסדרה), ולו פריגנו כאלטר אגו שלו- The Hulk.
לדעתי היא הייתה סדרה מעולה (לא האפקטים. האפקטים היו איומים)- הסדרה התמקדה יותר בניסיון של באנר לברוח מרשויות החוק ומעיתונאי עקשן שרדף אחריו, ופחות ב"בוא ניתן לענק הירוק לשבור דברים". אם כי גם זה היה בשפע. מעניין אם הסדרה החדשה תלך באותו נתיב או תבחר ברעיון שונה. (ועל שני הסרטים המזעזעים שיצאו לאחרונה על הענק, עדיף כמה שפחות לדבר).

קישורים:

הידיעה בריפורטר:

http://livefeed.hollywoodreporter.com/2010/10/incredible-hulk-tv-show-abc.html

הידיעה בדדליין:

http://www.deadline.com/2010/10/abc-developing-incredible-hulk-series

על הסדרה הישנה בויקיפדיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Hulk_(TV_series)

על Cloak and Dagger בויקיפדיה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cloak_and_Dagger_(comics)

הפתיח לסדרה הישנה (כולל הקאץ' פרייז המפורסם:
Don't make me angry, you wouldn't like me when I'm angry)

http://www.youtube.com/watch?v=YOXpKUu6pUg

דיון (2)