ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המשרד 7X04 ~sp~

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 15/10/2010

הפתיחים של דוויט הם הטובים ביותר, והנוכחי לא אכזב. דם של פושעי מלחמה נאצים זורם בעורקיו של החנון הפאשיסט ושום דבר שהוא עושה כבר לא מפתיע אותי. התעללות בעובדים קשי יום? קטן עליו.

אז למייקל יש הרפס ("זה סרטן?!"). כבר מצחיק. האופן בו הוא סיפר לדונה (יש לי מחלה חשוכת מרפא, העוברת ביחסי מין, I ... H.... הרפס) הזכיר לי את ההודעה שלו למשרד אחרי שהוא דרס את מרדית' ("הרופאים עשו ככל שביכולתם להציל אותה... והיא תהיה בסדר"). אדיר.

בהמשך הפרק צ'יפרו אותנו הכותבים וציוותו את דוויט ומייקל למשימה משותפת, סיטואציה שבדרך כלל מובילה לסצינות המשעשעות ביותר בסדרה. כמובן שהמטרה של המשימה - "למי יש הרפס, מי הדביק אותך, ומי עומד לשלם על כך" - נדחקת הצידה לאור הערתה של הולי בנוגע לרומנטיזציה שמייקל עורך למערכות היחסים שלו. כל נשותיו, כמובן, אומרות לו שאכן כך הדבר (לא לפני שהוא טועה לחשוב שסבתא בת 80 היא אמא של פאם, איתה הוא יצא רק לפני כמה חודשים). מייקל חוזר מהמסע עם תובנה - כל מערכות היחסים שלו עם נשים היו קרקס, פרט לזו עם הולי. האמת היא שהנשים בחייו של מייקל דווקא היו הנורמלית (כן, גם ג'ין, בהתחלה), והוא זה שדפוק בראש. מכיוון שם הולי דפוקה בראש, מערכת היחסים איתה נחשבת בעיניו לנורמלית ונכונה.

קו העלילה השני, עם אנדי ושיעורי החינוך המיני שלו, היה לא מעניין ולא מצחיק מספיק. ולמען האמת גם לא כל כך מתאים לדמות (אולי אצל אנג'לה זה היה עובד יותר).

סה"כ פרק טוב ובו בזמן קצת "פוטנציאל לא ממומש". יכול היה להיות טוב יותר.

דיון (2)