ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

פרויקט מסלול 8, פרק הסיום ~sp~

מאת: עדן
פורסם בתאריך: 29/10/2010

(אני לא יודע כמה קהל יש לזה פה, אבל אם לא כאן, אז איפה?)

במילה אחת: ססססאמק. שזו לא לגמרי מילה, ובטח לא ביקורת רהוטה, אבל זה מה יש. מונדו פשוט נשדד מהזכיה, וזה מרגיז.

וטיפה'לה בהרחבה: בעיניי, בכלל לא הייתה תחרות בין מונדו וגרטשן. למעשה, אם הייתי צריך לבחור קולקציה מתונה ומתוחכמת, הייתי בוחר בזו של אנדי, אבל זה בעיקר עניין של טעם. אני לא אומר לרגע שגרטשן היא מעצבת גרועה, אבל היה מאוד מתסכל לראות את מייקל ונינה משבחים את הקולקציה הבנאלית שלה, בעיקר כשהם התייחסו לאותם אלמנטים, שרק בפרק הקודם הם הכפישו. מעבר לזה, היה קצת מגוחך לשמוע את המחמאות לסטיילינג (שהם כפו עליה) ולתכשיטים (הלו, ראיתם אותם בפרק הקודם). למרות כל זאת, אני חייב להודות שזה היה סשן השיפוט המרתק ביותר שראינו, אולי אפילו בכל ההיסטוריה של התוכנית. מבחינתי אפשר היה לסיים שם את הפרק, אפילו שעוד לא בחרו מנצח, ברגע שנינה אמרה להיידי "נראה אותך, קלום".

לדעתי, מרגיז ככל שזה יישמע, העובדה שמונדו בחר להתעלם מרוב ההערות שלהם, היוותה את הגורם המכריע בבחירה של מייקל ונינה, וחבל שכך. אמנם ראינו אותם בעבר מעניקים את התואר למעצבים מסחריים (קלואי, למשל), אבל להפוך את המסחריות של הקולקציה לפקטור העיקרי מחטיא, לדעתי, את העיקר בתוכנית. "פרויקט מסלול" מעולם לא התיימרה ליצור אופנה לעם, וזה בסדר גמור. זו תוכנית שמוכרת פנטזיה, לא בגדים לבישים בהכרח, ולכן מבאס לראות אותם מבצעים בחירה כל כך שמרנית.

דיון (2)