ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

~sp~ דקסטר 506

מאת: פאנוש
פורסם בתאריך: 02/11/2010

טוב. עבורי מדובר בעידן חדש. "דקסטר" התחילה. פרק פשוט מ-ע-ו-ל-ה. גם העלילה הראשית של דקס וגם המשניות היו מצוינות.

לא נראה לי שזה יהיה מופרך לראות זוגיות בסוף העונה של לומן ודקסטר. דיי אמריקקי ודיי מתבקש אבל מאוד במקום. מסתמן כאן פיצוי נפלא על עונת מיגל פראדו - מישהו שנולד מחדש עם ה"דארק פסנג'ר" שנוסע איתנו עוד מהעונה הראשונה וסוף סוף אנחנו חוזים בו מתפוצץ אצל לומן, ואולי אולי מתהווה אצל האריסון (אם כי אני משוכנע שבהמשך נגלה שכל הרמזים סתם יובילו לבולשיט). יש כאן פיצוי כי בשונה ממיגל, לומן מגיעה הרוסה ומה שמניע אותה בא מאותו רקע שיש לדקסטר (טראומה קשה) ולא לרקע שהיה לפראדו.

המרדף הבלשי של דקסטר ולומן היה מותח בצורה בלתי רגילה, הגילוי על האנס היה צפוי אבל עשוי היטב ופתרון הרציחות של דקסטר בסיועו של מאסוקה - היסטרי! קצת לא מסתדר לי עם הראיות אבל אני משוכנע שאפשר לפתור את זה. נותנים למאסוקה ולתאוות שלו לבנות את הסיפור כך שיצייר את המטרה ואז יבנה את הנסיבות סביבה.

באטיסטה ולאגוורטה- קצת עניין לשם שינוי, גם נסגר בצורה יפה. לא מתאים לאנג'ל ככה לגשת לבחורות בבאר ועוד בכ"כ הרבה נונשאלנט, ובכל זאת- סיפור מיותר שנסגר יפה וגם תורם לקידום החקירה המרכזית.

קווין ודב- בלה בלה בלמים, אני מחבב, יש לי רגשות, בוא כבר לא נהיה רק פאק-באדיז. לא מעניין ובעיניי גם לא נחוץ אבל זה מה יש. נראה, אולי מתישהו דב תגלה על החקירה של דקסטר וייצא מכאן משהו מעניין.

ובכל זאת- ציון 10.

דיון (22)