ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

משפחת סימפסון- פרק ההלואין השנתי (ספ')

מאת: ניר
פורסם בתאריך: 08/11/2010

היה ממש חלש בעיניי. ואני מעריץ היסטרי של פרקי "בית עץ האימה".

הפארודיה על "המשרד" בטרנסילבניה הייתה חביבה, אם כי לא קורעת מצחוק.

War and Pieces- לא ממש הבנתי מה זה אמור לרפרנס. את "ג'ומנג'י"? חוץ מסצינת גילוי המשחק ע"י בארט ומילהאוס, אין שום קשר בין שתי העלילות. כניסה לעולם של משחקי קופסה הוא רעיון עם פוטנציאל ענק, אבל לצערי הביצוע היה ממש גרוע. בקושי העלה לי חיוך על השפתיים, וזה נדיר בפרק של הסימפסונס, ובמיוחד בפרק הלואין.

Master and Cadaver- אם אני מבין נכון, זה אמור להיות פארודיה על הסרט המטופש "סיכון רטוב" (Dead Calm). סרט כ"כ שולי שספק אם מישהו היה זוכר אותו אילולא הוא היה הפריצה הגדולה (נניח) של ניקול קידמן. לא ברור למה דווקא לעשות פארודיה על סרט כ"כ חסר חשיבות. בכל מקרה, בעיניי זה היה עוד יותר גרוע מהסגמנט הקודם. אם כבר הבאתם את יו לורי לתפקיד אורח, יכולתם להוציא ממנו קצת יותר. כל הקטעי כאילו קנאה של הומר היו טיפשיים להפליא- במיוחד הקטע עם הכפתורי רדיו. סגמנט חלש במיוחד.

Tweenlight- הסיפור היחיד שאיכשהו מצאתי משעשע, בעיקר בגלל ההגחכה של סרטי "דמדומים" האיומים. הקטע שאדמונד (בדיבוב דניאל רדקליף- הברקת ליהוק שהפעם דווקא קלעה בול) עוצר שלל כלי רכב מגוחכים (רכב קרקס, סגווי וכו') היה מצוין, כמו גם הקטע שהם מגישים את פלנדרס לאכילה לשני הערפדים. הסגמנט היחיד שהציל את הפרק.

מה שעוד עצבן אותי זה האזכור השולי של קאנג וקודוס בפרק השנתי. נכון שגם בפרקים קודמים היו להם אזכורים קטנטנים בלבד, ובכל זאת- אני מעדיף את הפרקים הכוללים סיפורים שהופכים אותם לשחקנים ראשיים (כמו "האזרח קאנג" המצוין ועוד).

סה"כ פרק סתמי מאוד בעיניי. התאכזבתי.

דיון (1)