ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

יש דברים שרציתי לומר...:-^:-^:-^

מאת: razmr
פורסם בתאריך: 13/11/2010

תרשו לי לצאת בהודעה שלא קשורה למשהו ספציפי.
לא יצא לי ממש להיות פה כמו פעם והבטן מלאה

* זכיינים מסחריים יקרים.ראינו שבערב הבכורה של 'היפה והחנון' מול רוקדים עם כוכבים'
שתי התוכניות עשו רייטינג פצצה.מה שמוכיח בפעם המיליון שאם יש תוכן אטרקטיבי בטלויזיה
יש מספיק צופים לכולם! על איכות התוכניות אפשר להתווכח אבל לא על המספרים.
אז תהיו עסוקים בלעשות טלויוזיה ולא לחפש תירוצים

* לאחרונה הוחלט שביום שזכייניות ערוץ 2 ירצו להפעיל ערוצים משלהם
הם לא יוכלו לעשות זאת באפיק מ"ס 22 על מנת לאפשר התחלת תחרות הוגנת בין הצדדים.
למה קשת ורשת כל כך נלחצות על זה? הרגלי צפייה באפיק ישתנו בתוך ערב.
ברגע שאנשים ירצו לראות האח הגדול/כוכב נולד והם יבינו שזה לא בערוץ 22 יותר זה יקח להם במקרה הטוב דקה למצוא את זה באפיק החדש.
בקיצר יש הרבהיותר דברים חשובים להתעסק בהם.

* ערוץ 10.מזה השטויות האלה אולפן דינמי? מילא לעדכן תפאורה אחת לכמה שנים זה טוב אפילו מבורך אבל לצאת עם פרסום בשלטי חוצות? מה אתם מפגרים? על זה אתם מוצאים כסף?
מה באמת אתם חושבים שאולפן דינמי (ואני עדיין לא מבין מה השינוי הגדול בהגשה שדיברתם עליו) יעשה את ההבדל ברייטינג? פשוט פיגור.

* 'בלו נטלי'.אוקי לא נפלתי מהמיטה לאחר שנתיים של ציפייה אבל בהחלט מסקרנת מאוד ודי טובה.
אם זה ימשיך ככה יש מצב שזאת אחת מהסדרות הכי טובות שעשו בארץ.
ולמה לעזאל כל פעם הסדרה הזאת עולה בשיחה מישהו מכניס את 'הבורר'?
כל סדרה זה משהו אחר מה התחרות המפגרת הזאת מה כי שניהן נוגעות בעולם הפשע?

* סחתיקה עליכם בכבלים.אתם מתקתקים להיטים בהפקות המקור.
ראינו את זה לאחרונה בכתבה ב7 לילות שסיפרה מה התוכניות הכי נצפות אצלכם.
באותם ימים יצאה כבר ידיעה שחסמב"ה כבר עקפה את 'עספור' ו'הבורר' היא להיט היסטרי שאני כל פעם נדהם ממנו מחדש.תהנו לכם (:
רק חבל שלוקח לכם כמה שנים טובות להניע הפקות.
עונות חדשות של 'תמרות עשן','רד בנד','בטיפול' לא נראות באופק.
שלא לדבר על העיכובים בדרמות החדשות והמעניינות 'ילדי ראש הממשלה(החלה השבוע צילומים.אני מספק להם ביטים),'קינו' וכו.

* קשת קשת..הנה עוד פרגון.
מי חשב שהעונת ביניים הזאת של הפעמים בשבוע 'מעצר','אל תפיל תמליון' ו'מאסטר שף' כה תצליח.
'אל תפיל' אחלה שעשועון.קליל קליט שגורם לי להעריץ את ארז טל.הבנדאם רק סיים את 'מועדון לילה',נכנס ל'מליון' ומיד עם הסיום יעלה עוד עונה של הוילה בנוה אילן.סוס עבודה הבנדאם.

שלא יהיה לכם אבל ספקות.
"ההצלחה" של 'מעצר בית' ו'חיים אחרים' היא בגלל שהם משודרות לפני פצצות רייטינג.
וההפתעה הגדולה של הסתיו אולי אפילו של השנה היא 'מאסטר שף'.
שמעו ראיתי 10 ד'ק קלטתי תעקרון ומיציתי אבל בחיים לא חשבתי שהתוכנית הזאת תגיע לפרקים עם 30%.
אסף גיל, אני מוריד בפניכך תכובע.גם 'רוקדים' עם רייטינג פצצה ומשבוע הבא השעשועוני עבר שלך ברשת.את מלך הטלויוזיה של ישראל נכון לעכשיו.

* אנחנו עוד מעט מתקרבים לסוף השנה ואפשר בהחלט לחייך.
הפקות המקור שלנו היו לא רעות.אני אפילו לא מצליח להזכר באחת שנכשלה השנה..
אפילו 'חיים אחרים' ו'מעצר' בית המאכזבות לא נכשלו ברייטינג.לא שהיה לנו השנה איזה 'על קצות האצבעות' או 'אבידות ומציאות' ואני מניח שגם 2011 תהיה טובה.
אחרי זה כבר נדפק בגלל כל החבילות הצרות/פרסומות בנישה/רשיונות.

היה לי עוד אבל אני בבלאק אאוט פתאום.
המשך יבוא,שבוע טוב (:

דיון (10)