ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

כבר התמכרתם לעונה החדשה של "הצילו"?

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 01/12/2010

הדרמה המוערכת וזוכת פרס ה"אמי", בכיכובו של דניס לירי, שבה לעונה חדשה ושישית. העונה מצטרף לצוות השחקנים פיטר גלאגר

זמן קצר לאחר סיומה בארצות-הברית, מגיעה לארץ עונתה החדשה והשישית של הדרמה המצליחה ועטורת השבחים של רשת הכבלים "FX" וחברת "Sony", "הצילו" ("Rescue Me"), מבית היוצר של פיטר טולאן וכוכב הסדרה דניס לירי.

בעקבות נתוני הרייטינג הגבוהים שלה בארצות-הברית, וזכייתה בפרס ה"אמי" בשנה שעברה, הוחלט לשדר שתי עונות נוספות לסדרה, שעונתה השביעית והאחרונה צפויה לעלות בארצות-הברית בשנה הקרובה. המבקרים שיבחו את העונה החדשה- ה"USA Today" העניקו לה את הציון 100, וטענו שיש בה את "אחד מצוותי השחקנים הסקסיים והמצחיקים בטלוויזיה". ה"ניו-יורק דיילי ניוז" הוסיפו ש"למרות שאין בה שריפות אמיתיות, האינטנסיביות הרגשית שלה קורעת את המסך".

הדרמה הסוחפת עוקבת אחר קורותיהם המקצועיים והאישיים של אנשי תחנת מכבי אש בניו-יורק. דניס לירי הוא טומי גאווין, כבאי המסור להצלת חיי אדם במשימות מסוכנות. בין אופיו הבעייתי, חם המזג והמניפולטיבי, לשלל הצרות שמקיפות אותו- הטראומה שלו מאסון התאומים, התמכרותו לאלכוהול ויחסיו הסבוכים עם אשתו וילדיו- נדמה שהאדם היחיד שזקוק להצלה- הוא עצמו. העונה החדשה סובבת סביב תוצאות החוויה שכמעט הרגה את טומי בסיום העונה הקודמת, ובמלחמה שלו בהתמכרותו לאלכוהול. בתו קולין מפתחת גם היא בעיית שתייה משלה, בעוד היחסים שלו עם אשתו ג'נט הולכים ומתדרדרים. בינתיים, סכנת סגירה מאיימת על תחנת מכבי האש בה טומי והצוות עובדים.

לצדו של לירי חוזרים לככב מייק לומבארדי, אנדראה רות', קלי ת'ורן, לארנז טייט וטייטום אוניל. אחרי שבעונות הקודמות התארחו שחקנים מובילים כמו מריסה טומיי, סוזן סרנדון ומייקל ג'יי. פוקס, העונה מצטרף לצוות השחקנים פיטר גלאגר ("האו.סי", "קליפורניקיישן").

ימי רביעי, בשעה 22:05, ב-HOT3 ו-HOT3 HD (שידור נוסף ביום שישי ב-20:40)

דיון (0)