ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

The Walking Dead 1X6 (פרק אחרון בעונה. ספוילרים)

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 06/12/2010

אהבתי מאוד את שני הפרקים הראשונים והמסעירים, אך כידוע ההמשך לא סיפק את הסחורה (ואולי הרף הראשוני היה גבוה מידי). לפרק סיום העונה הגעתי עם ציפיות בריצפה ולשמחתי היה פרק טוב מאוד.

הפרק התחיל עם פלאשבק קצת מיותר לבית החולים. למדנו ששיין ניסה להציל את ריק, אבל בשום שלב לא נטען אחרת. גם ההנחה שלו שריק מת לא מאוד מופרכת (דלת החסומה במיטת גלגלים היא לא בדיוק אתגר לעשרות זומבים רעבים...).

ההסברים של הד"ר על תהליך ההזדמבות היה מעניין ומחכים. קצת לא מסתדרת לי ההתאבדות של שאר החוקרים (אלו שלא חזרו למשפחותיהם); אתם בשטח מוגן עם אמצעים למצא פתרון שיציל את העולם - מדוע למות? אולי המשפחות שלכם בדרך ל-CDC? לא ברור.

כשאנדריאה החליטה להשאר במתקן ולמות בזמן שהאחרים (מינוס השחורה) נסים החוצה קצת התאכזבתי שזו לא לורי המעצבנת שנשארת שם להתאייד, ומצד שני היה ברור שברגע האחרון היא והקשיש יברחו. ובכל זאת, מותח היה.

העונה הבאה, בת 13 פרקים, תעלה בסתיו 2011. השאלות המרכזיות שנותרו באוויר הן גורלו של מרל (אני הייתי בטוח שהוא יהיה הדאוס אקס מכינה שיציל אותם ברגע האחרון) והלחישה של הד"ר באוזנו של ריק (טוב, גיגלתי. אני יודע מה הוא אמר).

סה"כ אם התסריטאים (החדשים, הנוכחיים פוטרו) יסגרו על האופי של הסדרה (קצת קשה לבנות דרמה אנושית אם לא טרחתם להתקין דמויות מעניינות עוד קודם לכן) יש לעונה השניה פוטנציאל.

דיון (48)