ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הקומדיה "גדולה מהחיים" מביאה שלל הופעות אורח בימי ראשון בהוט3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 17/01/2011

הקומדיה האמריקאית "גדולה מהחיים" הוכרזה כהפתעה המהנה ביותר של עונת הטלוויזיה והפכה לאהובת המבקרים והקהל. לייזה מינלי, רוזי אודונל ופאולה עבדול מצטרפות לסדרה בהופעות אורח.

"גדולה מהחיים" ("Drop Dead Diva"), הקומדיה הדרמטית של רשת הכבלים האמריקאית "Lifetime" ("פרויקט מסלול") וחברת "Sony", מבית היוצר של ג'וש ברמן ("CSI"), הקסימה את ארצות-הברית.

ה"ניו-יורק טיימס" כתבו שלסדרה "יש הומור וקסם מאחורי המסר הקליל שלה, בעיקר בזכות משחקה העדין והמנצח של ברוק אליוט". ה"ניו-יורק פוסט" טענו כי היא "מקסימה באופן מפתיע. מצחיקה, כיפית ואפילו נוגעת ללב", וקבעו שהיא "ההפתעה החדשה והמהנה ביותר של עונת הטלוויזיה". שורה של שמות מוכרים הגיעו להתארח בקומדיה- בראשם רוזי אודונל, פאולה עבדול, טים גאן ולייזה מינלי. בספטמבר האחרון אושר כי הסדרה, ש-2.8 מיליון איש צפו בפרק הבכורה שלה, תזכה לעונה שלישית.

"גדולה מהחיים" עוקבת אחר הרפתקאותיה של דב, יפיפייה שטחית, השואפת להיות דוגמנית, שעוברת תאונת דרכים קשה ונשמתה מוצאת את עצמה בשערי גן-עדן. לאחר מאבק על חזרתה לעולם עם שוער הגן היא חוזרת לעולם לסיבוב נוסף. אך דב חוזרת רק כדי לקום לתחייה בדמותה של ג'יין בינגהאם, עורכת-דין מבריקה, מתחשבת, אך בעלת עודף משקל. דב, המזועזעת מהצורה העגלגלה בה נלכדה, מגלה עם הזמן עוד על דמותה החדשה, והאופן שבו חיה בצלם של הקולגות הנאות שלה. במקביל היא מתמרנת בין תיקים משפטיים אימתניים, ובין הניסיון להתחבר מחדש עם בן-זוגה המתאבל מחייה הקודמים, שהחל במפתיע לעבוד במשרדה של ג'יין. כעת, כשהגורל, עם קצת התערבות אלוהית, עשה את שלו, שתי האישיויות נאלצות ללמוד להתקיים יחד בגופה של ג'יין, בקרב אימתני בין חוכמה למראה.

את הסדרה מובילה ברוק אליוט, לצדם של הקומיקאית מרגרט צ'ו, אפריל בוולבי ("שני גברים וחצי"), בן פלדמן ("יום שישי ה-13"), ג'קסון הארסט, קייט לוורינג, ג'וש סטמברג וברוק ד'אורסיי.

ימי ראשון, בשעה 20:00, ב-HOT3 ו-HOT3 HD

דיון (3)