ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של הדרמה המצליחה, זוכת פרס "גלובוס הזהב", "ילדי האנרכיה"- החל משבת בהוט3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 21/01/2011

רגע לאחר סיומה בארצות-הברית, וזכייתה בפרס "גלובוס הזהב", מגיעה עונתה השלישית ושוברת שיאי הצפייה של דרמת הפשע המשובחת "ילדי האנרכיה" ("Sons of Anarchy") של רשת הכבלים "FX" וחברת "Fox", מבית היוצר של קורט סאטר ("המגן").

בימים האחרונים הוכרז כי העונה, שהסתיימה לאחרונה בארצות-הברית, זכתה בפרס "גלובוס הזהב" (17.1), והצלחתה הייתה שוברת שיאים. נתוני הצפייה הגבוהים שלה- 4.9 מיליון צופים בממוצע- הפכו אותה לסדרה הנצפית ביותר בתולדות רשת הכבלים "FX" ("Damages", "הצילו"), ולאחת הדרמות הנצפות ביותר בכבלים האמריקאיים בכלל. המבקרים נתנו לה ציון גבוה של 84 בממוצע לפי אתר "מטאקריטיק", ובראשם ה"טיים" היוקרתי שכינה את בכורת העונה "עוצרת נשימה". בעקבות הצלחתה, חודשה הסדרה לעונה רביעית, שתעלה לשידור בשנה הבאה. העונה מצטרפים לסדרה שחקן הקולנוע הוותיק האל הולברוק, שמגלם את אביה של ג'מה, וג'יימס קוסמו ("לב אמיץ"), שמגלם כומר קתולי אירי. בתחילת העונה מתארח במפתיע הסופר סטיבן קינג, מעריץ גדול של הסדרה.

בעונה החדשה, המועדון מרגיש חסר אונים בעקבות חטיפתו של בנו של ג'קס, ובייחוד ג'קס עצמו, שהצער שלו מוביל אותו למהפך ביחס להמשך דרכו במועדון. החיפושים אחריו שולחים את החבורה לאירלנד, שם נאלץ ג'קס להתמודד מול גורמים כוחניים וקשיים נפשיים. הסדרה מלאת האדרנלין מביאה את סיפורם של אנשי מועדון אופנוענים ידוע לשמצה, השולט בעיירה הקטנה והפשוטה צ'ארמינג, בשגרה מלאת עימותים עם סוחרי סמים, תאגידים אימתניים ושוטרים נלהבים. החבורה מנסה לקיים חיים פמיליאריים לצד ניהול עסקאות נשק לא חוקיות במסווה, בעלילות מלאות כסף, כוח ודם. סגן הנשיא של המועדון, ג'קס טלר, נמצא באופן תמידי בסיכון להיעצר על פורענות, כשאביו החורג קליי, הנשוי לאמו המגוננת ג'מה (קייטי סגל, שזכתה בפרס "גלובוס הזהב" על משחקה בעונה זו), הוא גם נשיאו. השילוש שלהם הוא גם זה שחושף סודות וחטאים קודרים מעבר המשפחה.

בסדרה מככבים צ'ארלי האנם, קייטי סגל ("נישואים פלוס"), רון פרלמן ("הלבוי") ומגי סיף ("מד מן").

החל מה-22.1, ימי שבת, בשעה 22:15, ב-HOT3 ו-HOT3 HD (שידור נוסף ב-01:35, וביום שישי ב-23:15)

דיון (0)