ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

משפחה מודרנית - עונה 2 פרק 13. ספויילרים.

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 21/01/2011

משפחה ממוצעת ביותר ומינוס. אני חייב להגיד את זה, כבר מתחילת העונה הירידה ברמה ברורה וכך זה המשיך שבוע אחר שבוע.
הסדרה הזו פשוט מחווירה לעומת הקומדיות האחרות. אם בפרק של משפחה מודרנית אני מגחך פה ושם, ב"משרד" ,למשל, אני צוחק בפה מלא ובקול רם לאורך כל הפרק.

הבעיה במשפחה מודרנית היא שהיא כל כך צפוייה וחבוטה שזה בקושי מצחיק. אותם שטיקים וסיטיאוציות שרואים אותם באים מקילומטרים.
כך גם בפרק הזה:
מיטשל וקמרון שוב מנסים להתחבב על מישהו כדי לקבל טובות הונאה, מיטשל מחמיא לתינוקת וקמרון חושב שהוא התכוון אליו, הדמות החדשה מתגלה על ההתחלה כסופר חביבה והכל הולך נהדר - פתאום היא מתגלה להיות מטורפת מסוג כזה או אחר שגורם לצמד שלנו לנתק מגע במהירות שיא. הם תמיד מצליחים לשבור משהו שגורם להם להסתבך בהסברים, כשהם אומרים למצלמה שהפעם הם עשו את הדבר הנכון הם מכינים להרמה הצפוייה שלמעשה הם הוסיפו עוד שקר שגורם לעוד סיבוך.

אותו דבר עם פיל,אשתו גלוריה ובעלה. סיטיואציות חסרות מעוף של שליחת מייל בטעות וכמובן בפעם האלף עוד 'טעות בזיהוי' כשכל צד מדבר על משהו אחר והדו-משמעות היא כה-מצחיקה (לא ממש, רק גיחוך פה ושם). כמה פעמים אפשר לחזור על אותו דבר? כל דמות דבוקה בדיוק לתווית מאז תחילת הסדרה וברור מאיפה הצחוקים יגיעו בנוגע לכל דמות.

לא מבין את השבחים שהסדרה מקבלת עם בעונתה זו. כמו שאמרתי, היא פשוט מחווירה לעומת רוב הקומדיות הנחשבות. עוד אלמנט לרעתה של משפחה מודרנית הוא שהיא לא סדרתית - אפשר לראות כל פרק בסדרה באיזשהו סדר שרוצים ולא תדע מזה. אין ממש קווי עלילות מתמשכים שבאים לידי בטוי והדמויות עושות בכל פרק בדיוק אותו דבר.

דיון (61)