ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של סדרת הלהיט העולמי "אחת שיודעת"

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 07/03/2011

Spotted: סרינה ובלייר טורפות את העיר השיקית בעולם- פריז, עם השקת העונה החדשה והרביעית של הדרמה הלוהטת "אחת שיודעת".

הדרמה האופנתית "אחת שיודעת" ("Gossip Girl"), מהיוצרים של "האו.סי", ג'וש שוורץ וסטפני סבאג', של רשת "CW" וחברת "WB", ביססה לעצמה בשלוש עונותיה מעמד קאלט כלל עולמי.

בקיץ האחרון המוני המעריצים האדוקים רעשו בעקבות הכרזת מפיקי הסדרה על צילומי פתיחת העונה החדשה בפריז. לראשונה מזה שלוש שנים חוצים כוכבי הסדרה הסטייליסטית את גבולות ניו-יורק הישר ללב אירופה, להשקה חגיגית של העונה החדשה בעיר היפה בעולם, כשהצילומים המדוברים הסעירו את המעריצים והתקשורת העולמית. "פריז תמיד הייתה התוספת האולטימטיבית לעולם של "אחת שיודעת"", אמרה בהודעה לעיתונות יוצרת הסדרה, סטפני סבאג'. "הבית של אופנת העילית, מסעדות עם כוכבי "מישלן", מועדוני לילה שיקיים, והמתוקים האהובים על בלייר- עוגיות מקרון".

מבוססת על סדרת רבי-מכר, "אחת שיודעת", שכבר הוכרזה כמייצגת דור וקובעת טרנדים, מיצבה את עצמה כסנסציה עבור נוער, וגילטי פלז'ר מושלם עבור השאר. אהבה, סקנדלים וסודות מתערבבים יחד בעולמם של צעירי החברה הגבוהה, ילדי השמנת של האפר איסט סייד שבניו-יורק, שעבורם ראש-העיר היא בעלת הבלוג החשאית "גוסיפ גירל", מקור החדשות המוביל. במעגל האקסקלוסיבי, המורכב והאכזרי הזה, האליטה הצעירה והשופעת משתמשת בכסף, חוצפה ותיאבון כדי לחקור את התשוקות שיש לחיים האורבאניים להציע, במעקב צמוד אחר חבריהם, וחשוב מכך אויביהם. בראשם- סרינה ואן דר וודסן (בלייק לייבלי), "איט גירל" זוהרת, מרדנית ושוברת לבבות, וחברתה הקרובה- ולעתים אויבתה המרה- בלייר וולדורף (לייטון מיסטר), מלכת הסצנה החברתית הקשוחה.

בסיום המטלטל של העונה הקודמת, צ'אק שבור הלב נותר שכוב ברחוב מדמם כשחייו בסכנה. בפתיחת העונה החדשה, אהובתו הבלתי אפשרית בלייר, יחד עם הרווקה הטרייה והקורנת מתמיד סרינה, נוחתות בפריז לחופשת קיץ אגדית. עד שצ'אק מפציע בפתאומיות דווקא בעיר האורות, עם אהבה ואפילו זהות חדשה. בינתיים בניו-יורק, נייט מתהולל אחרי הפרידה מסרינה, בעוד דן מתמודד עם הבשורה המפתיעה שהוא עומד להפוך לאב, ועוד עם האויבת המושבעת- ג'ורג'ינה. אך רק בחורה אחת תצליח להסעיר את הסצנה עוד יותר- ג'ולייט (קייטי קסידי, "חטופה") המסתורית, שנכנסת לתמונה עם מזימה ברורה נגד סרינה, ואפשרות להפוך לכוח שיעמוד בדרכה של בלייר לשליטה חברתית מחודשת. לצדה של קסידי מצטרפים העונה קלמנס פוסי ("הארי פוטר") כאהובתו החדשה של צ'אק, וסם פייג' ("מד מן") כמושא אהבתה המבוגר של סרינה. דמויות אופנתיות יגיעו להתארח- טים גאן, איוונקה טראמפ, דיאן פון-פירסטנברג, רייצ'ל זו, רובין ולהקת "פלורנס אנד דה מאשין".

בסדרה מככבות בלייק לייבלי, שזו נראית כמו השנה שלה בהוליווד ("גנב עירוני", "גרין לנטרן"), ולייטון מיסטר, זמרת וכוכבת קולנוע עולה גם היא ("השותפה", "קאנטרי סטרונג"). לצדן מככבים בסדרה פן בדג'לי ("באה בקלות"), צ'ייס קרופורד ("12"), טיילור מומסן, אד ווסטוויק, ג'סיקה זור ("פיראנה D3"), קלי רות'רפורד ("מלרוז פלייס") ומתיו סטל ("אחים לנשק").

ימי ראשון, בשעה 22:30, ב-HOT3 ו-HOT3 HD, וב-HOT VOD

דיון (5)