ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

שקרניות יפות קטנות פרק 20 ~sp~

מאת: Siri
פורסם בתאריך: 11/03/2011

וואו, איזה פרק!
נתחיל מהקטן - לא ראינו כל הפרק את עזרא, אבל דיברו עליו כל הפרק. קלאסי ומגניב.
אבל גבר, אם אתה במערכת יחסים סודית עם קטינה, שהיא גם התלמידה שלך, עשה לעצמך טובה ואל תשאיר אחריך ראיות מוצקות כל כך בדמות חתימה על ספר. אוקיי? יופי, תודה.

טובי עשה רגרסיה ושכח איך לשחק. הוא שוב מעצבן. אבל הוא וספנסר חמודים.

ההורים של אריה חוזרים, רבים בגלל אותן בעיות שבגללן נפרדו בהתחלה ואולי נפרדים שוב. בורינג.

איאן מפחיד מדי, מה שאומר שהוא בטח לא אשם, וזה מבאס.

אני מרוצה מאוד מהטיפול בעלילה של אמילי והמיניות שלה. לא הפכו אותה לנלעגת או מבויישת. המאבק של פייג' עם עצמה רק מעצים את אמילי ומגביר את הביטחון שלה, והיא מתנהגת יותר ויותר כמו מאיה.
הם מראים שמותר להיות שונים, אך גם חזקים, ושמותר להתלבט ואפילו רצוי. עובדה שאמילי לא נוזפת בפייג', היא מבינה שהיא צריכה לבדוק את כל האפשרויות, להיות בטוחה במאה אחוז שהיא באמת לסבית. וכשפייג' באה אליה אחרי הדייט עם שון כדי להתוודות בפניה שהרגישה מזויפת, היא לא אומרת לה "אמרתי לך" אלא מנחה אותה בעדינות לעשות את הדבר הנכון.

האנה מתאהבת בבד בוי החתיך, וקיילב מתאהב בה בחזרה. עד כדי כך שהוא כבר לא מוכן יותר לרגל אחריה. היא ממש מאלפת אותו.
ג'נה ביקשה ממנו לרגל אחר האנה, לא כ-ז-ה מפתיע. ונחמד שהוא נתן לה מידע שגוי. אבל למה לרגל אחריה? מה יוצא לג'נה מזה? למה דווקא האנה?
הסטירה המצלצלת שהאנה נתנה לג'נה הפתיעה אותי, אני חייבת להודות. חשבתי שהיא תתבכיין לה "אני יודעת ששלחת את קיילב לרגל אחריי! תעזבי אותי במנוחה!". אבל כאפה כזו שהעיפה לה את המשקפיים לצד השני של חדר השירותים. מעולה! אבל האנה עדיין ילדה טובה, ואהבתי שהיא החזירה לג'נה את משקפי השמש שלה ולא נתנה לה לרדת על הברכיים ולחפש אותם בעצמה. היא גם לא שכחה לומר לה מי בדיוק החטיפה לה, כאילו שהיא לא ניחשה כבר - כמו שאמרה לה.
והדמעות של ג'נה, דמעות של השפלה וזעם לדעתי, ולא של כאב ובושה. טאץ' מדהים.

מנסים להפליל את ספנסר, ועושים את זה נהדר. כי המשטרה בסדרה הזו כושלת בעקביות פעם אחר פעם, הם לא באמת מנסים להבין מה קרה לאליסון ומי הרג אותה. הם מקבלים טיפ, מוצאים ראייה, וקופצים על הטרף התורן שהוגש להם. מטומטם להחריד, אבל שוב - עקבי.

הסיום של הפרק מעצבן כמו כל סיומי הפרקים מאז שהעונה חזרה אחרי ההפסקה. לב זכוכית שכתוב עליו האנה, ו-א' שובר/ת אותו ושולח/ת אותו להאנה עם דבק מגע ופתק "נסי לחבר אותו בחזרה." כלומר "הא-הא, הלב שלך שבור". שטויות של גנון. כמו העכברוש ספנסר המת.

דיון (4)