ארכיון פורומים / חדשות טלוויזיה

THE SITUATION ב"רוסט" של דונלד טראמפ

מאת: זוחל השטיח
פורסם בתאריך: 17/03/2011

צפיתי קודם ב"רוסט", או ROAST או "גריל" אם תרצו של דונלד טראמפ. הוא שודר שלשום בקומדי סנטרל בארה"ב ומשום מה כלל את מייק "THE SITUATION" סורנטינו מ"חוף ג'רזי". אני חייב לציין שהביצוע שלו היה 5 הדקות הטלוויזיוניות האומללות ביותר שראיתי אי פעם. אם עד עכשיו חשבתי שהאיש מפגין רוח ספורטיבית ויודע לצחוק על עצמו, עכשיו אני יודע סופית שהוא פשוט נטול מודעות לגמרי. עצוב. ג'פרי רוס ניסה להציל אותו ולא ממש הצליח.
תמיד יש ברוסט לפחות מישהו אחד שלא ברור מה עושה שם, בין אם בגלל הקשר הלא קיים שלו לאורח הכבוד ובין אם בשל העובדה שאינו עוסק בקומדיה. אבל אותו מישהו בדרך כלל נותן הופעה סבירה או מתקבלת על הדעת באופן יחסי, גם אם פחות מצחיקה מהשאר. במקרה של סורנטינו, היה לי קשה להתנער מאותן דקות במשך שאר הספיישל. המנחה סת' מקפרלן סיכם את זה הכי טוב: HOLY SHIT.

ואז אני קורא שאותן 5 דקות עוד עברו עריכה כי חלק מהבדיחות היו "פוגעניות מדי". שהרי הרוסטים הללו כוללים בדיחות על אונס, גילוי עריות, מחלות, ובמקרה הזה גם על החירשות של השחקנית מארלי מטלין שלקחה חלק באירוע, המוות של אחד הרוסטרים הקבועים גרג ג'ירלדו וגם של גארי קולמן.

בטח, פוגעני מדי, זו הייתה הבעיה.

http://www.thefablife.com/2011-03-16/most-offensive-of-the-situations-jokes-cut-from-the-trump-roast/

דיון (4)