ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אז מישהו צפה בטריני וסוזאנה בישראל? (זהירות, אם מישהו אוהב להיות מופתע מהמייקאוברים, יש תמונות בפנים)

מאת: לה לה
פורסם בתאריך: 18/03/2011

אחח... ערוץ 10. פשוט מצטיין בהריסה של תוכניות טראש עם המון פוטנציאל. קודם גרמתם לי להתייאש מהיפה והחנון, ועכשיו עברתם לחבל גם בטריני וסוזאנה, אלילותיי? הפרק הראשון פשוט נמרח ונמרח, עם שלל תובנות פסיכולוגיות בשקל שבעים. בערך באמצע התוכנית החל פס פס ייצור די מגוחך: חיפוש בגד, תובנה עמוקה, חיבוק. ככה זה המשיך והמשיך, הרבה מעבר לנדרש מבחינתי. מצד אחד דחסו כל כך הרבה אנשים לתוכנית אחת ומצד שני עדיין הצליחו לעייף אותי הרבה לפני מייקאוברים המיוחלים, שהם גם המקור האמיתי לאכזבה שלי. במקום למצוא בגדים פרקטים ומחמיאים, כנהוג בתוכניותיהן בבריטניה, הן פשוט דחפו את רוב הנשים לבגדי ערב כבדים ועקבים גבוהים, איפרו אותן בכבדות, דפקו אחלה תסרוקות ושלחו למסלול. אני לא יודעת אם עצות לבוש מועילות ליומיום, ההתמחות של הצמד, ניתנו והושמטו בעריכה, או שהן פשוט לא הספיקו לדבר יותר מדי על בגדים בין טיפול פסיכולוגי אחד למשנהו.

ואיך היו המייקאוברים?
הייתה ברמנית נאה שמתלבשת בצורה פשוטה מדי לטעמן. אז דחפו אותה לתוך שמלת בז' א-סימטרית ועקבים. מעולה, צאי לך וברמני בשמלה בהירה ועקבים גבוהים. בקוד הלבוש הישראלי, בגדים כאלה מיועדים לארוע. ובלי קשר, השמלה פשוט לא הדגישה את הגזרה והפנים היפות שלה, וחבל. אישה נוספת שהופיעה היא אמא בסביבות ה-30, שנראית יפה גם כשהיא מנסה להסתיר את עצמה מאחורי בגדים רחבים ובלי איפור. התלבושת, האיפור והתסרוקת שלה היו מוצלחים והיא נראתה נחמד מאוד.
עוד הייתה סטנדאפיסית שאוהבת, במוצהר, להתלבש כמו זונה, אז הלבישו אותה כמו נערת ליווי יוקרתית במקום. אני משערת שזה היה שיפור מהשמלה הקודמת שהיא לבשה, ואפשר להניח שעכשיו היא יכולה להעלות את התעריף שהיא גובה לשעה, אבל טוב מדי זה לא נראה. גם היא לא חשבה ככה והודיעה על הבמה שהיא לא מרוצה.
המייקאובר האהוב עליי היה של קורל המקסימה, נערה בת 17, בת לעובדים זרים, שאוהבת להתלבש מאוד חשוף. הם הצליחו ליצור המון אמפתיה בשבילה, אני חושבת שלכל מי שישב בסלון התחשק לנסוע לת"א באותו הרגע ולחבק אותה. המייקאובר, כמו רוב המייקאוברים האחרים, היה מאכזב למדי, אבל סביר, ולפחות היא נראתה מרוצה. התסרוקת הייתה מגניבה לגמרי, האיפור מוגזם והבגדים סבירים אך מבגרים מדי.
הייתה אישה מבוגרת עם אחלה גזרה שאוהבת ללבוש רק טורקיז. גם אותה דחפו לתוך שמלה מבגרת ולא מאוד מחמיאה, שדווקא הדגישה פגמים שבלבוש הקודם שלה היא הצליחה להסתיר היטב.
מייקאוברים נוספים היו של שני גברים, אחד בחור צעיר, קטן וגיי שקונה בגדי נשים מגניבים כי הוא לא מוצא בגדי גברים במידה שלו. הלבישו אותו בסגנון שלו עם בגדי גברים במידה שלו והוא נראה אחלה. מקווה שנתנו לו עוד כמה בגדים במידתו לשמור בארון, כי לקנות אותם שוב הוא הרי לא יוכל. הבחור השני היה שחקן בן 38 שמתלבש בסגנון די נפוץ במקומותינו, ג'ינס קרוע, חולצה מהוהה, צעיף הודי וסנדלים תנכיות. גם המייק אובר שלו היה מוצלח. טי-שירט מגניבה עם ג'קט מחוייט. ו

הפרק המלא נמצא כאן
http://triniandsusana.nana10.co.il/Article/?ArticleID=788666

דיון (8)