ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

"פרויקט מסלול" שבה לניו יורק בעונתה השביעית בהוט 3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 27/03/2011

ריאליטי המעצבים המצליח וזוכה פרס ה"אמי", בהגשתה של היידי קלום, מגיע חזרה לבירת האופנה בפתיחת העונה החדשה.

התוכנית האהובה "פרויקט מסלול" ("Project Runway") של רשת "Lifetime" וחברת "Fremantle", בהגשתה של דוגמנית-העל ואייקון האופנה היידי קלום, חוזרת בעונתה השביעית מלוס אנג'לס למולדתה המקורית- ניו יורק.

שובה המצופה של התוכנית הפופולארית לבירת האופנה זכה ליחס חגיגי במיוחד. עיריית ניו יורק הכריזה על "יום פרויקט מסלול", ואף על קריאת רחוב על שמה זמנית. התוכנית, שזכתה בפרס ה"אמי" וכבר הוכיחה שהיא אחת מהסדרות המדוברות על המסך, הוכתרה בעונתה הקודמת כתוכנית הריאליטי המצליחה בכבלים, ואף הייתה מועמדת לשני פרסי "אמי" נוספים. לאחרונה פורסם כי יוצריה מפיקים שתי סדרות-בת ללהיט- גרסה למעצבים מוכרים וגרסת אקססוריז. עם כמעט עשרים מדינות שרכשו את פורמט התוכנית (ביניהן גם ישראל), שני ספין-אופים למשתתפי עבר, והתוכניות "טים גאן המדריך לסטייל" ו"הדוגמניות של המסלול", הפכה "פרויקט מסלול" למותג-על.

"פרויקט מסלול" מעניקה ל-16 מעצבי אופנה מבטיחים הזדמנות נדירה להגיע עד לשבוע האופנה של ניו יורק, בכדי להציג את הקולקציות שלהם אל מול עיניהם של בכירי התעשייה, להשיק את הקריירות שלהם, ולזכות בתואר מעצב-העל הבא של אמריקה. בכל פרק יצטרכו המשתתפים להתמודד עם מגבלות קשות של זמן, נושא וחומר ליצירת עיצוב חדשני, שירשים את צוות השופטים כשהוא יוצא אל מסלול התצוגה, שם הם יקבעו מה העיצובים הטובים ביותר והגרועים ביותר. בכל שבוע יודח המתמודד החלש לדעת השופטים, כשאל שלב הגמר המפואר שמתקיים בשבוע האופנה- יגיעו רק שלושה מהם. העונה, במפתיע, יהיה גם מתמודד שלא יעמוד בלחץ ויחליט לעזוב.

לצדה של קלום חוזר המנטור הקבוע טים גאן. המעצב מייקל קורס ועורכת האופנה של מגזין "מארי קלייר" נינה גרסיה שבים לכס השיפוט המפורסם. כמעט כל כוכבת הוליוודית אופנתית התארחה כשופטת, ולאחר שבעונות הקודמות התארחו בין השאר נטלי פורטמן, שרה ג'סיקה פרקר וויקטוריה בקהאם, העונה יגיעו להתארח ג'סיקה אלבה, פיית' היל, ובפרק פתיחת העונה- ניקול ריצ'י.

גם תוכנית-הבת הסטייליסטית בהגשת קלום, "הדוגמניות של המסלול", שבה להעניק למעריצים הצצה אקסקלוסיבית אל מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה המפורסמות של המעצבים, מנקודת מבטן של הנשים שלצדם- 16 הדוגמניות. הסדרה עוקבת אחר חוויותיהן, כשהן גרות תחת קורת גג אחת, מפתחות קשרים חברתיים ביניהן ויחסים עם המעצבים, ומתמודדות עם המקצוע המתיש, הקונפליקטים וכמובן- היריבויות. כל זאת על רקע ההדחות, כשבכל פרק דוגמנית אחת נאלצת לעזוב.

ימי שישי, בשעה 17:50, ו"הדוגמניות של המסלול" בשעה 18:35 (שידור נוסף ביום רביעי ב-20:30), ב-HOT3 ו-HOT3 HD, וב-HOT VOD

דיון (0)