ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מהעונה החדשה, דרמת הנוער המצליחה "90210" תשודר בלעדית ב-HOT- החל מהערב בהוט 3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 03/04/2011

עונתה החדשה של דרמת הנוער, מהיוצרים של "בנות גילמור" רבקה סינקלייר ודיוויד רוזנטל, של רשת "CW" וחברת "CBS", תשודר החל מהעונה בלעדית ב-HOT. לקוחות HOT יוכלו להמשיך ליהנות מצעירי המיקוד הכי מפורסם בטלוויזיה, שחוגגים בעונה החדשה את נשף סיום התיכון.

מי שהחלה כספין-אוף התוסס והעכשווי של "בוורלי הילס 90210" האיקונית, וזכתה לחשיפה רבה בעקבות הופעות אורח של כוכבי הסדרה המקורית, פיתחה לאורך שתי עונותיה זהות משל עצמה. כעת, הקשר בין הסדרות נקשר אמנם במיקוד המפורסם (שחגג השנה עשרים, יחד עם הסדרה המקורית), אך "90210" כבר מחזיקה באוסף של רגעים בלתי נשכחים משלה, כחלק מתיאור מעללי ההתבגרות של הנערים התוססים והזוהרים.

פרק בכורת העונה ששודר השנה, ובו הופעת אורח מדוברת של האחיות קלואי וקים קרדשיאן, היה לאחד מהפרקים הנצפים בתולדות הסדרה- עם 1.96 מיליון צופים. בנוסף לאחיות קרדשיאן, מגיעה העונה שורה של סלבריטאים להופעות אורח בסדרת הלהיט- כוכב "הפמליה" אדריאן גארנייה, ג'ו ג'ונאס, ואפילו סנופ דוג, שיגיע יחד עם בתו קורי. השחקן והזמר המבטיח אוון רוס, בנה של זמרת מפורסמת אחרת- דיאנה רוס, מצטרף העונה, כחלק ממשולש אהבה מפתיע.

העונה נפתחת בתחילת שנתם האחרונה והחגיגית של תלמידי התיכון המיתולוגי "ווסט בוורלי". זה הזמן להיבחן לקולג'ים, להתכונן לנשף הסיום ולחגוג בחופשת האביב, אבל בבוורלי כמו בבוורלי- שום דבר לא יעבור חלק בלי הורמונים סוערים, הפתעות מצמררות וסקנדלים שמתחבאים בכל פינה. השנה האחרונה בתיכון מבטיחה להיות מסע בלתי נשכח בחייהם. זה עכשיו או לעולם לא עבור מי שעוד רגע הופכים לבוגרים, והם לא מתכוונים לבזבז ולו דקה. כבר ביום הראשון ללימודים, חייהם של הקליקה יעברו זעזוע שאף-אחד מהם לא דמיין- כשרעידת אדמה מזעזעת תתקוף את בוורלי הילס.

בעוד ריאן חווה את האבהות המפתיעה לתינוקה של ג'ן, אנני ודיקסון המומים מגירושי הוריהם, ומנסים להתמודד עם צרות משלהם בחיי האהבה- אנני עם הרומן המסובך עם ליאם, ודיקסון עם גבר חדש ומסתורי שנכנס לחייה של אייווי. במהלך הקיץ הקריירה של אדריאנה פרחה והיא הפכה לסנסציית פופ, בזמן שנעומי ירדה למחתרת ובחרה להתבודד אחרי האונס המזוויע שחוותה, כשהיא מתלבטת האם להגיש תלונה. וכל זה רק בשבוע הראשון ללימודים, רגע לפני יציאה מפתיעה מהארון של אחת מדמויות הסדרה, שיצרה רעש תקשורתי אדיר, ורומן מפתיע עוד יותר של שתי דמויות ראשיות.
בסדרה מככבים שנה גריימס ("צעקה 4"), טריסטן ווילדס ("הסמויה"), אנלין מקורד ("ניפ/טאק"), ריאן אגולד, ג'סיקה סטרופ ("ליל הבכורה"), מייקל סטגר, ג'סיקה לוונדס, מאט לאנטר, ג'יליאן זינסר, טרוור דונובן ("המחליפים") ולורי לולין ("צער גידול בנות").

החל מהערב, ימי ראשון, בשעה 20:30 (שידור נוסף ב-01:00, למחרת ב-15:25 ו-19:00, ביום שישי ב-17:05, וביום שבת ב-15:55), ב-HOT3 וב-

דיון (0)