ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

"שקרניות קטנות", סדרת הלהיט החדשה- הערב בהוט 3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 04/04/2011

דרמת המסתורין האפלה, זוכת שלושה פרסי "Teen's Choice", של רשת הכבלים "ABC Family" וחברת "WB", הוכתרה כאחד הלהיטים המצליחים של השנה, וזכתה למעמד של סדרת פולחן עבור קהל מעריצים עצום מסביב לעולם. באמצע העונה צפו להופעת אורח מפתיעה של אלונה טל.

הסדרה המותחת, שמבוססת על סדרת רבי-מכר העונה לאותו השם, כבר זכתה לכינוי "גרסת הצעירים של "עקרות בית נואשות"", כש"הניו-יורק פוסט" תיאר אותה כ"פנטזיית נעורים זוהרת ומצמררת". 2.47 מיליון הצופים בפרק הבכורה הביאו להארכתה ב-12 פרקים נוספים, שמשודרים בימים אלה בארצות-הברית. בינואר הוכרז כי הסדרה חודשה לעונה שנייה, שתעלה ביוני הקרוב. הסדרה, שכבשה בסערה את הרשתות החברתיות, זכתה לאחרונה בשלושה פרסי "Teen's Choice".

העלילה מתרחשת ברוזווד, עיירה קטנה, שקטה וכל-כך מושלמת, שקשה לנחש שהיא מחזיקה בתוכה כל-כך הרבה שקרים. המכוערים שבהם שייכים לבנות הקהילה הכי יפות, שכביכול יש להן הכל, אך בעיקר יש להן יותר מדי סודות, סקנדלים ואינטריגות. אריה, ספנסר, האנה ואמילי הן ארבע תלמידות תיכון, שהקליקה החברתית שלהן מתפרקת עם היעלמותה הדרמטית של מנהיגתן- אליסון המניפולטיבית. אף-אחד לא יודע, אבל אליסון נעלמה במהלך מסיבת פיג'מות סוערת, והבנות נשבעו שלעולם לא יספרו מה קרה באותו הערב. מרגע שאליסון, מי שאיחדה אותן, כבר לא בשטח, הבנות מתנכרות אחת לשנייה, אך מאמינות שעמה נעלמו גם הסודות שלהן, שרק היא ידעה.

עם ציון יום השנה להיעלמותה, כשהמסתורין סביב הפרשה צף מחדש, הן מתחילות לקבל הודעות מזעזעות ממטרידנית שמשתמשת בשם "A", ומאיימת לחשוף את הסודות הכמוסים והמסוכנים ביותר שלהן, שיכולים להרוס את חייהן, אם לא יעשו כפי שהיא מצווה עליהן. גם אם זאת אליסון וגם אם לא, מדובר במישהו שיודע עליהן הכל, ועוקב אחר כל צעד שלהן. הפאניקה גוברת כשלפתע נמצאת גופתה של אליסון קבורה בחצר ביתה, והעניינים מסתבכים כשג'נה, נערה שבאחת ממתיחותיה של אליסון התעוורה לחלוטין, מגיעה לעיירה, ואיתה שוטר נחוש, שמוכרח לגלות מה קרה באותה מסיבת פיג'מות מסתורית. הבלבול גורם לבנות להתאחד במסע חיפוש הרמזים אחר זהותה האמיתית של "A", אך האם הן יהיו שם אחת בשביל השנייה כשהסודות המלוכלכים, שהן כה התאמצו לשמור, ייחשפו?

בסדרה מככבות טוריאן בליסאריו, אשלי בנסון ("איסטוויק"), לוסי הייל ("צעקה 4", "ילדות שמנת"), שי מיטשל, הולי מארי קומבס ("מכושפות"), איאן הארדינג, ביאנקה לוסון ("באפי ציידת הערפדים"),

לורה לייטון ("מלרוז פלייס"), צ'אד לאו וסשה פיטרס. בהמשך העונה מגיעה אלונה טל להופעת אורח מפתיעה כסימון, הבייביסיטר לשעבר של אריה, שמתסיסה את העניינים.

החל מה-4.4, ימי שני, בשעה 20:30, ב-HOT3 ו-HOT3 HD, וב-HOT VOD

דיון (0)