ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ביקורת על V

מאת: אדם
פורסם בתאריך: 04/04/2011

הסדרה לא מופיעה ברשימה של האתר, אז אני אעשה את זה ישירות כאן:
אני כותב כעת לאחר סיום צפיה של העונה הראשונה של הסדרה.
וי היא סדרת מד"ב-פנטזיה, שכרגע החלה את שידוריה בHOT (בתדירות של פרק לשבוע)
ראיתי את הפרק הראשון כששודר, ומיד התחלתי להוריד את כל העונה.
סדרה מומלצת מאוד!
העלילה מעניינת, הפרקים חדים ומושכים, והסיפור כולו מצליח לשמור עניין לכל אורך העונה.
בתפקיד ראשי מככבת אליזבת מיטשל (אבודים), ומסביבה עוד מספר פרצופים מוכרים
אבל התפקיד המעניין ביותר הוא של מורנה בקרין (אין לי שמץ איך לאיית את זה), הלא היא אינארה מפיירפליי. בסדרה גם הופעת אורח מצד אלן טודיק, ששיחק גם הוא בפיירפליי (ווש)
מורנה היא ללא ספק נקודת האור העיקרית של הסדרה הזו - היא מגלמת את הbig bad של הסדרה, והתפקיד הולם אותה בצורה מדהימה.
מורנה נותנת הופעה מרהיבה פרק אחרי פרק, ומצליחה להפחיד ולהפתיע בכל פעם מחדש. אני ממליץ לכל אוהבי פיירפליי לצפות בסדרה ולו רק בשביל לראות כזו הופעה נהדרת מצדה.
אבל גם בלעדיה, הסדרה עומדת יפה על הרגליים. היא מצליחה לבנות את המציאות מאוד יפה, והעלילה שומרת על דמויות מענינות ופס אחיד לכל אורכה.
לסדרה כן יש חסרונות, והגדול שבהן הוא חוסר הריאליזם - יש יותר מדי קטעים לא היגיוניים.
כל הקטעים הם מעיין עצימות עין לחורים ברורים בהגיון על מנת לקדם ולאפשר את המשך העלילה, אבל הם רבים מדי ובולטים מדי.
החל מתגובות מדינות העולם היותר מדי מקבלות כלפי המבקרים, ועד החוסר הנוראי במצלמות אבטחה במקומות הכי חשובים בספינה. אחרי שהדגישו לנו במיוחד עד כמה למבקרים כן יש מצלמות בכל מקום, דווקא המחסור הנוראי במצלמות תמיד במקומות הכי רגישים מרגיש מאוד מאולץ.
אבל ניתן להזניח את כל זה כדי לתת לעלילה להתקדם.
הסדרה קלה מאוד לצפיה (קל להתחיל, קל להמשיך. תופסת אותך מאוד מהר), וזה תמיד יתרון.
הקונספט מעניין ויחסית מקורי לסדרת טלויזיה
והמשחק של חלק מהשחקניות מאוד מרשים
באופן כללי, אם אתם מחפשים סדרת מד"ב חדשה שעדיין רצה, היתי הולך על V

דיון (2)