ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של "אחים ואחיות", הדרמה המשפחתית האהובה- החל ממחר בהוט 3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 08/04/2011

שנה לאחר התאונה הטראומתית שזעזעה את מעריצי הסדרה, הזמן שינה הכל במשפחת ווקר, בעונה החדשה של הסדרה זוכת פרס ה"אמי".

דרמת האנסמבל זוכת פרס ה"אמי" "אחים ואחיות" ("Brothers & Sisters"), מבית היוצר של המחזאי ג'ון רובין בייץ, המשודרת ברשת "ABC", חוזרת בעונה חמישית שממציאה את הסדרה מחדש.

הסדרה משופעת בצוות שחקנים זוכה פרסים- קליסטה פלוקהארט ("אלי מקביל"), רייצ'ל גריפית'ס ("עמוק באדמה") ומי שמובילה את הסדרה- זוכת האוסקר סאלי פילד, שזכתה בפרס ה"אמי" ובפרס גילדת השחקנים על תפקידה. העונה צפויות הופעות אורח של אודט יוטסמן ("רק לא את"), אשתו של כוכב הסדרה דייב אנאבל, שמגלמת את אנני, איך לא- אהובתו החדשה. קארה בוונו ("מד מן") מצטרפת כבת-זוגו של טומי, רוז, שמתסיסה את העניינים בקרב המשפחה. השחקן הוותיק ריצ'רד צ'מברליין ("ציפורים מתות בסתר") יהווה דמות מפתח מעברו של סול. העונה מתרחש גם איחוד מרגש של "נורמה ריי", הסרט הקלאסי משנת 1979, כשבו ברידג'ס ("נערי בייקר המופלאים") שב לגלם את מושא אהבתה של סאלי פילד.

"אחים ואחיות" מספרת את סיפורה של משפחת ווקר מפסדינה, קליפורניה- בעלת עץ המשפחה העקום ביותר בסביבה, שחיה את קשיי המשפחה האמריקאית של ימינו. המושג "לא מתפקדת" קטן על המשפחה שנדמית מושלמת, אך רגילה לויכוחים, עימותים, מהומות וקטסטרופות. כולם נתלים על האם המסורה נורה ווקר (פילד), בכדי לשמור על ילדיה הבוגרים, בזמן שהם חווים שלל אתגרים- מגירושים ובגידות, ועד התמכרויות, מעצרים ואפילו מוות. כל ארוחה משפחתית הופכת בשניות למביכה, כשכולם חושפים סקנדלים בדיוק בזמן למנה העיקרית. אך הם אוהבים אחד את השני ללא תנאים, במיוחד מאז מותו של אבי המשפחה וויליאם, שגם לאחר מותו לא מפסיק לשלוף סודות מהקבר. העולם של הווקרים ספוג ביין ובדרמות סוחפות, וכתוב ומשוחק למופת.

העונה נפתחת שנה לאחר תאונת הדרכים הטראגית, שהשאירה את רוברט והולי במצב אנוש, ואת מחלת האיידס של סול חשופה בפני כולם. משפחת ווקר לא מחלימה, ובצורה לא-ווקרית במהותה, בני המשפחה מרוחקים. האמת מתחילה להתבהר, כשהמשפחה נאלצת להתאחד בקבלת הפנים של ג'סטין ששב מאפגניסטן. נורה לא מתנהגת כמו האם שילדיה התרגלו להעריץ ולסבול ממנה בו זמנית. היא מתחילה לעבוד מבלי לספר להם, במטרה למצוא ייעוד הרחק מילדיה, שבחייהם היא מסרבת להמשיך להתערב. שרה (גריפית'ס) עמוסה בעבודה, ומתקשה להתרגל לעבודה הזוהרת של לוק ועם בתה המתמרדת. התוכניות של קווין למשפחה כושלות, וגורמות לו להתנכר לסקוטי, שעושה טעות שאין ממנה דרך חזרה. ג'סטין חווה משבר עם גירושיו הטריים. החיים עם מחלת האיידס מכשילים את ניסיונותיו של סול למצוא אהבה ראשונה מאז שיצא מהארון. ועל הולי התאונה השפיעה קשות, והיא לעולם לא תהייה כפי שהייתה. עם גירושיה מרוברט והתוצאות ההרסניות של התאונה, חייה של קיטי (פלוקהארט) הפכו לטאבו, במשפחה שדנה, עוסקת, חיה ונושמת את חייהם אחד של השני.

לצדן של פילד, פלוקהארט וגריפית'ס מככבים מתיו ריס ("קצה האהבה"), דייב אנאבל, רון ריפקין ("זהות בדויה"), לוק מקפרלן, פטרישיה ווטיג ("שלושים ומשהו") וג'יל מאריני ("סקס והעיר הגדולה").

החל ממחר, ימי שבת, בשעה 21:15, ב-HOT3 ו-HOT3 HD, וב-HOT VOD

דיון (1)