ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המשרד 7x20 ~sp~

מאת: פאנוש
פורסם בתאריך: 16/04/2011

אז יש בחור חדש בשכונה. לבחור הזה קוראים וויל פרל. יש לו הומור מוזר, וקצת יותר מודעות עצמית ממייקל. הוא לא פאני גאי אבל הוא נהנה מתשומת הלב של בוס חדש. מאוד.

מייקל מגיב למצב כמו שמצפים ממייקל להגיב. לא מאמין שזה באמת קורה. חושב שדברים הם עדיין בשליטתו וצריך להקשיב לו. מנסה לנגח את הבוס החדש מול כולם ולהראות כמה עדיף שהוא כאן ("האוויר היה בסדר גמור עד שהגעת :-D). הוא עוד לא עיכל את העזיבה ושכל העובדים שלו כבר לא נתונים למרותו - וזה קשה. בסוף נראה שהוא הבין. נראה בפרק הבא.

עוד מעניין זה מה הולך לקרות עם דווייט. אולי נופל לו האסימון שמייקל לא באמת מחזיק ממנו ולא חושב שהוא קורץ מחומר של מנהלים. אולי לקח את זה קצת קשה וינסה להתנקם במייקל, או שיעזוב את החברה כי היא בגדה בו וכולם צבועים. אולי לא יקרה כלום כי דווייט מחויב למקום העבודה שלו ומאוד אוהב אותו. מבחן לא קטן ניצב בפניו.

לסיכומו של הפרק- ציפיתי לקצת יותר מפרק שמתחיל סדרה של פרקים אחרי הפסקה כ"כ ארוכה. בערך חודשיים עברו כשבאמצע יש רק פרק אחד - נהדר - אבל רק אחד. מצד שני, קשה לצפות לרמה גבוהה בשלב הזה של דמות חדשה וכ"כ משמעותית. את מייקל עיכלתי רק אחרי עונה וחצי ובסה"כ זה פרק שאמור לבנות את ההמשך. נקווה ליותר טוב.

דיון (5)