ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

The Killing - פרק 5. ספויילרים.

מאת: Saturn
פורסם בתאריך: 27/04/2011

כיאה לסדרות של AMC, 'ההרג' מאבדת גובה ונחלשת וכבר לא ממש מלהיבה. אין יותר מדי הבדל בינה לבין כל סדרה שבמרכזה חקירה משטרתית מתמשכת.

בנט היה על הכוונת בפרק הזה אבל אני די בטוח שהוא לא הרוצח. נראה שהסדרה עוברת על רשימת חשודים, שוללת אותםלא יכולה למצוא ראיות מפלילות ואז כנראה יהיה איזה טוויסט שישים את אחת הדמויות האלה שוב בכיסא החם.

אני ממש מקווה שאחיה הקטנים של רוזי לא יתגלו כמעורבים. ההתנהגות של האח הקטן בפתיחת הפרק מוזרה משהו ואני מקווה שהם לא הולכים לכיוון בו אחד מהאחים מסתיר איזה משהו.

כל ההתמקדות במשפחת הקורבן מכבידה. זה לא ממש מעניין ובטח לא כשזה נעשה בצורה בנאלית ושחוקה שכזו. האמא יוצאת בחזרה לעולם לראשונה מאז האובדן, עושה קניות בסופר ומראה דגני-הבוקר האהובים על רוזי מערער אותה. can we get on with it?
על העבר האלים של סטאן למדנו בפרק הקודם. כנראה שאחרי ההתפרקות שלו בשירותים נראה אותו מנסה לקחת את החוק לידיו?
ואולי זו שוב החדשנות הלא-במקום שלי, אבל אחרי ההנחה שהרוצח הוא מקצוען מאחר שהשתמש בחומרי הניקוי להשמדת כל ראיות על הגופה, מחשבתי נדדה לאבא כ'פרו' היחיד שאנחנו מכירים.

הקטעים עם דארן והפוליטיקה הם החלשים ביותר. לא יודע למה זה אמור להזיז לי. רשום על המצח של גוון שיש בדמות שלה יותר משראינו עד כה ואני לא בטוח מה סצנת הסיום החלושה הזו הייתה אמורה להעביר? בנט מכר של דארן? נסיון לקשור את דארן לפרשייה?

Meh.

דיון (12)