ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ילדי ראש הממשלה - פרק 1 (ספ', אני מניח)

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 10/05/2011

וואו זה היה גרוע. ראשית סיפור המסגרת הלא ברור: איך רבין קשור לעלילת הסדרה? הוא הרי נרצח ב-1995 והם נכנסים לבית ב-2011, לא היה ראש ממשלה בישראל 16 שנה? כי זה מה שאני הבנתי.

הסדרה הזאת כושלת בכל פרמרטר: דיאלוגים מביכים, צילום וידאו מכוער וליהוק אידיוטי (רמי הויברגר נראה כאילו הוא תקוע במערכון שואה של החמישיה; אשתו נראת כאילו שלפו אותה הרגע מאיזה סרט של ברגמן; לבן קוראים גולן, אבל במציאות שמו ליבי, שזה שמה של אחותו בסדרה... וי זמיר; איתי תורג'מן משחק קומיקאי תימני קטן עם זין גדול! הי, זה בעצם ציון ברוך. חי חי. ואי אפשר בלי גילה אלמגור. כי אין בישראל עוד שחקניות מבוגרות).

באיזשהו שלב בפרק יש תאונת דרכים, אבל למה לצלם תאונת דרכים אם אפשר פשוט לקפוץ קדימה ולהראות אוטו תקוע בתוך אוטו אחר? "חיסכון בעלויות הפקה", זה למה. מצד שני, טקס השבעת ראש הממשלה שלהם נראה כמו משהו שאורגן במתנ"ס של רמלה, אז אולי באמת עדיף היה להימנע מצילום תאונת דרכים אמיתית (הם ודאי היו מצלמים אותה עם דגמי מכוניות פליימוביל + אפקטים של חריקת בלמים). אחרי התאונה יש סצינה בה אשת ראש הממשלה הולכת בין דגים מתים בקו ישר על מנת להוכיח פיכחות. בערך 10 שניות המדגימות כיצד מנסים בכוח ליצור פיוט ורגש אך משיגים את ההיפך: גיחוך. סצנה אומללה שמבהירה שגם במאי אין לסדרה (או עורך שהיה מעיף את הדבר הזה החוצה).

דבר טוב אחד יש בפיאסקו המפואר הזה - אלונה טל. היא יפהפיה ושחקנית מעולה. קצת חבל שהיא מבזבזת את הכישרון שלה על סדרות עלובות של הוט.

[תמונה-1]

למי שרוצה לבזבז את זמנו, הפרק הראשון זמין בווינט:
http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-9298-51348,00.html

דיון (24)