ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

העונה החדשה של "האחות ג'קי", הקומדיה עטורת השבחים בכיכובה של אידי פאלקו- הערב ב-HOT3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 17/05/2011

הקומדיה השחורה, בכיכובה של אידי פאלקו, שזכתה בטקס פרסי ה"אמי" האחרון בשני פרסים, חזרה לאחרונה בעונתה החדשה ברשת הכבלים היוקרתית "שואוטיים", וזכתה שוב למחמאות המבקרים.

הקומדיה השחורה ועטורת השבחים "האחות ג'קי" ("Nurse Jackie"), זוכת שני פרסי ה"אמי", של רשת הכבלים המובילה "Showtime" וחברת "Lionsgate", בכיכובה של אידי פאלקו, שבה בעונה חדשה, שעלתה לאחרונה בארצות-הברית.

בטקס פרסי ה"אמי" האחרון גרפה "האחות ג'קי" שני פרסים, בראשם פרס השחקנית הקומית הטובה ביותר שהוענק לפאלקו על משחקה בסדרה. ג'קי הוכתרה לאחרונה כ"מכורה הטובה ביותר על המסך" על-ידי ה"לוס אנג'לס טיימס", שציינו ש"על המסך מכורים באים והולכים, אך אף-אחד מהם לא משתווה לאחות ג'קי. יש בה אמת ראויה לשבח ובלתי ניתנת לעצירה, שנכנסת מתחת לעור". ה"ניו-יורק דיילי ניוז" כתבו עם עליית העונה החדשה ש""האחות ג'קי" מוגשת מצוין על-ידי צוות השחקנים, שמוכיח שהקומדיה הטובה ביותר שוכנת בדברים הכי לא מצחיקים".

את הקומדיה השנונה ומחממת הלב הזו, מובילה פאלקו בדמותה של ג'קי פייטון, אישה מבריקה הרחוקה מנורמאליות. ג'קי היא אחות בבית-החולים "אול סיינטס" שבניו-יורק, שמנווטת ומאזנת בכישרון רב את חדר המיון אחוז הטירוף והשוחק. היא מלהטטת בין חולים, רופאים ואחיות, ועושה כל שביכולתה בכדי לספק לחולים את הטיפול הטוב ביותר, מחוץ לנורמות של מערכת הבריאות המתפוררת. ג'קי היא אשת משפחה וחברה מסורה וחסרת מנוחה, אך היא מחביאה חולשה למשככי כאבים, רומן אסור מחוץ לנישואין, ואת העובדה שהיא בכלל נשואה ואם לשתי בנות מחבריה לעבודה. כשהחבאת האמת נהיית יותר ויותר מסובכת, והשקרים נערמים, גם למדחיקנית כמו ג'קי החיים נהפכים מאתגרים ומסוכנים, כשהתוצאות של החלטותיה המסובכות- או שוברות לב או קורעות מצחוק.

בפינאלה המטלטל של העונה הקודמת, האמת המכוערת החלה לסגור על ג'קי, כשהמאהב שלה, אדי, מאיים להתוודות על הרומן שלהם בפני בעלה, קווין, בעוד קווין עצמו וחברתה הקרובה ד"ר אוהרה מגלים על חיבתה של ג'קי לכדורים, ומחליטים לקחת את העניינים לידיים. אך גם האנשים הקרובים לג'קי לא יודעים שהתערבות בחייה לא הולכת לעצור את מי שהפכה לאשפית השקרים הלבנים. העונה החדשה נפתחת בדיוק בנקודה שקודמתה הסתיימה, כשג'קי סגורה בשירותי ביתה, מתלבטת מול השתקפותה במראה, בעוד קווין ואוהרה מחכים מחוץ לדלת לאחר שהתעמתו עמה. ג'קי פותחת עונה עם שקר נוסף, כשהיא מתריסה בפניהם ומצהירה שהיא לא מכורה לסמים. בינתיים, בית-החולים בכוננות גבוהה עקב סגירתם של מספר מוסדות רפואיים בסביבה, אך דווקא באווירה מלחיצה כמו זאת ד"ר אוהרה מסרבת לעבוד יחד עם חברתה לשעבר ג'קי. העניינים מתוחים, אך רק ג'קי יודעת איך להסתיר את המצב בצורה הטובה ביותר.

לצדה של פאלקו מככבים בסדרה פיטר פצ'ינלי ("דמדומים"), איב בסט ("נאום המלך"), מריט וובר ("סטודיו 60"), פול שולץ ("הסופרנוס"), דומיניק פומוסה, אנה דיאוור סמית' ("רייצ'ל מתחתנת"), סטיבן וואלהם וארג'ואן גאפטה. במהלך העונה יגיעו להופעות אורח ג'ודית לייט ("מי הבוס", "בטי"), ג'יבנגה אקינגבה ("הסמויה") וג'יימי אלכסנדר ("קייל XY").

החל מהערב, ימי שלישי, בשעה 23:00, ב-HOT3 ו-HOT3 HD, וב-HOT VOD

דיון (0)