ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

נפרדים מסטיב קארל בעונה החדשה של "המשרד"- הערב ב-HOT3

מאת: HOT סדרות הרכש
פורסם בתאריך: 19/05/2011

8 מיליון איש צפו בפרק הפרידה של סטיב קארל מהסדרה זוכת הפרסים. לכבוד המאורע החגיגי מגיעה העונה שורת כוכבים לתפקידי אורח, ביניהם וויל פארל, ג'ים קארי ואף יוצר הסדרה ריקי ג'רווייס.

הקומדיה המצליחה "המשרד" ("The Office"), זוכת ארבעה פרסי ה"אמי" ופרס "גלובוס הזהב", של רשת "NBC" וחברת "Universal", שבה בעונה האחרונה של כוכב הסדרה סטיב קארל.

8.1 מיליון איש צפו בפרק הפרידה של קארל מהסיטקום המוקומנטארי, שביסס לעצמו במהלך שש עונותיו מעמד של סדרת קאלט, וחזר בעונתו השביעית בסתיו האחרון. "טיים" ציינו בביקורתם ש"כש"המשרד" החלה, היה קשה לדמיין שהיא תהפוך לסיפור על צמיחה אישית, אבל לזה בדיוק היא הפכה". ה"וושינגטון פוסט" כתבו ש"הפרק היה מרגש ועצוב באופן שקט וכמעט מושלם". ה"טי.וי. גייד" סיכמו- "הפרק מעלה דמעות בעיני כל מעריצי "המשרד"". השנה הייתה מועמדת הסדרה לארבעה פרסי "אמי" נוספים ולפרס "גלובוס הזהב", וממש לאחרונה חודשה לעונה נוספת.

העונה, ובמיוחד לכבוד עזיבתו של קארל, צפויה שורה ארוכה ומדוברת של הופעות אורח מיוחדות. קתי בייטס שבה לתפקידה כג'ו, המנכ"לית האימתנית. יוצר וכוכב הפורמט המקורי ריקי ג'רווייס מתארח בדמותו של דיוויד ברנט, המקבילה של מייקל סקוט (קארל) בבריטניה. וויל פארל מגיע לתפקיד אורח למספר פרקים כדיאנג'לו וויקרס, המחליף הזמני והמטופש בהתאם של מייקל. לאחרונה פורסם כי בפרק סיום העונה המצופה יתארחו ג'רווייס, ג'ים קארי, וויל ארנט ("משפחה בהפרעה"), ריי רומנו ("גברים בגיל הזה"), ג'יימס ספיידר ("בוסטון ליגל") וקתרין טייט ("דוקטור הו")- כולם יגיעו להיבחן למשרה הפנויה שמשאיר אחריו מייקל סקוט.

בעונה החדשה, מלבד החיפוש אחר היורש של מייקל, יתרחשו מספר מאורעות חגיגיים נוספים. אחרי יותר מעשור של הפקה, שנרמז עליה בעונות הקודמות, נחשף הסרט המסתורי של מייקל, שבו משתתפים כל אנשי המשרד, ואפילו אהבות ישנות שלהם- האקסית של ג'ים, קארן (ראשידה ג'ונס, "מחלקת גנים ונוף"), חברתו האיומה לשעבר של מייקל, ג'ן (מלורה הארדין, "מונק"), והארוס לשעבר של פאם, רוי. דני קורדריי (טימותי אוליפנט, "צדק פרטי"), גבר נוסף מעברה של פאם, חוזר לחייה, כאיש מכירות מתחרה וערמומי. בהחלטה מאוד לא נבונה, מייקל מחליט ליצור קשר עם בנות-הזוג שלו לשעבר, ומחזיר לחייו את הולי (איימי ראיין, "נראתה לאחרונה"), שבהמשך חוזרת למשרד רשמית.

הסדרה, שמבוססת על הפורמט הבריטי המוערך ועטור הפרסים של ריקי ג'רווייס וסטיבן מרצ'נט ב"BBC", נוצרה בגרסתה האמריקאית המוצלחת על-ידי גרג דניאלס ("מחלקת גנים ונוף"). העלילה, בסגנון דוקו-ריאליטי, נותנת לצופים מבט של זבוב על הקיר הכי מטופש בארצות-הברית- של המשרד הלא מוצלח לניירת "דאנדר מיפלין" שבסקרנטון, פנסילבניה. סטיב קארל הוא המנהל האזורי מייקל סקוט, הבוס חסר הטאקט והכישורים של המשרד, שמוביל בגאווה את ה"דוקומנטארי" בהתלהבות בלתי ניתנת לריסון. מייקל, שמנסה תמידית להתחבב ולהרשים, לבסוף מוצג כאבסורדי, אווילי ופתטי.

לצדו של קארל מככבים בסדרה ראיין ווילסון ("הרוקר"), ג'ון קרסינסקי ("לצאת לדרך"), ג'נה פישר, בי. ג'יי. נובאק ("ממזרים חסרי כבוד") ואד הלמס ("בדרך לחתונה עוצרים בווגאס").

החל מהערב, ימי חמישי, בשעה 22:55, ב-HOT3 ו-HOT3 HD

דיון (0)